Miss Earth Tereza Fajksová zabojuje v úterním Prostřeno!

Souboj krásných dívek o zájezd k moři pokračuje! Nenechte si ujít, jak si s celodenním vařením a následným hostitelstvím poradí sympatická blondýnka Tereza Fajksová.

V úterý se missky mohou těšit na francouzskou kuchyni a čtyřchodové menu. Po salátu s křepelčím vejcem bude klasická cibulačka, vepřová panenka s ratatouille a nakonec francouzské palačinky s tvarohem a malinami.

Své hosty přivítala v krásně vyladěném bytě ve výrazné růžovo-černé kombinaci. Bude její jídlo stejně stylové?

Jak často půvabná dívka z Ivančic vaří? „Když si přítel poručí,“ přiznává Tereza „Doufám, že se nedívá pan Pohlreich,“ přeje si Tereza, když krájí cibuli na svoji cibulačku, při které prolila snad sto litrů slz. Odblaňování panenky je pro ni standardní záležitost, protože prý má tak rozmazleného přítele, že požaduje masíčko bez jediné blanky.

Prohlédněte si video, jak si Tereza s masíčkem poradila:

Polévku má už nacvičenou, postupně do ní přilévá víno, ratatouille pokrájené „na velikost nehtu“ ale úplně nevyjde. Design jídla je však dokonalý, polévka se povedla, i když stála kuchařku kousek prstu. Salát s francouzským dresinkem, má výrazné česnekové aroma. A jak se panence vydařila panenka? Navzdory tomu, že část holek nemusí vepřové, pochutnaly si.

V průběhu večírku se dozvíme, kdo má přísnější cvičitelku a hezčího trenéra. A uvidíme, jak vypadá zápas sumo v provedení královen krásy.

Tohle musíte vidět! Krásné štíhlé missky se nafoukly do velikosti zápasníků sumo a porvaly se na terase:

A na co se můžete těšit ve středu? Zítra prozradíme víc. Nechte se překvapit…

Další informace a profily soutěžících najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.