Seriály a filmy

27. června 2018 09:00

Mladší bratr Jana Bendiga hercem! Řekli byste to do něj?

Zpěváka Jana Bendiga (24) nezná jen málokdo. O jeho sourozencích se ovšem v médiích nemluví, proto je jeho mladší bratr Marcel (19) velkým překvapením. Ten se dal na kariéru herce a v současnosti natáčí nový seriál. Uvidíme, kam budou směřovat kroky nadějného mladíka.

‚‚Je to moje první natáčení, mám z toho velkou radost,‘‘ nechal se slyšet nadšený Marcel. O herecké kariéře snil už od útlého dětství a dnes se mu jeho přání splnilo. ‚‚Chtěl jsem být hercem od malička. Viděl jsem výzvu v televizi, že hledají romského chlapce, a tak jsem se přihlásil. Hraji šestnáctiletého kluka, ale ve skutečnosti mi je devatenáct,‘‘ říká o své možnosti natáčet nový český seriál.

Na natáčení se potká s hvězdnými jmény jako Jiří Dvořák (51) nebo Marek Němec (37). ‚‚Velmi se mi líbí, že tento film má ambici ukázat česku, jak to tady doopravdy s rasismem je. Věřím, že to rasistům může nastavit zrcadlo a třeba je to i změnit k lepšímu. Já jsem totiž ve svém životě už několikrát terčem rasismu byl,‘‘ dodává chlapec. Uvidíme, zda se na české kinematografické scéně objeví nová vycházející hvězda.

I zpěvák Jan Bendig se nejednou zmiňoval, že byl i se svými sourozenci terčem rasistických poznámek a nátlaku. Nejhorší to prý bylo ve škole a urovnalo se to, až se stal Honza trochu známějším. Kvůli šikaně musel vystřídat dvě základní školy a ani potom to nebylo lepší. Teď se ale blýsklo na lepší časy a rodina Bendigů se rozrůstá o další hvězdu českého šoubyznysu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.