Seriály a filmy

10. dubna 2018 11:42

Ilona Blašková

Modelka Vlaďka Erbová čelí dalšímu útoku na její osobu

Bývalá modelka a exmanželka Tomáše Řepky Vlaďka Erbová prožívá snad nejhorší období v životě. A není se čemu divit. Zdá se, že poslední dobou neřeší nic jiného než útoky na svou osobu a podává jedno trestní oznámení za druhým. Nejdříve se jednalo o erotické inzeráty na její jméno. Teď někdo pro změnu založil falešný profil na sociální síti, kde se do Vlaďky dost nechutně opírá.

13. komnata Vladimíry z Mostu. Tak zní název facebookové stránky, shromažďující informace a články, které mají jediný cíl: pošpinit Vlaďku Erbovou. Na existenci stránky, která Vlaďce opět vyrazila dech, upozornila modelku minulý týden její právnička. Ta také podala ihned trestní oznámení na neznámého pachatele. Sama Vlaďka už je z útoků na její osobu unavená. „Nechci dávat veřejný prostor něčemu takovému, jako je nějaká facebooková debata. Proč bych jako měla tady dál živit něco takového. Prostě věřím tomu, že když jsem to předala na policii a svým právníkům, tak že je to v těch správných rukách,“ řekla Vlaďka.

Víc se ke kauze vyjadřovat nechce, a to s ohledem na své děti. Nestojí o to, aby na to třeba upozorňovali jejich spolužáci. Vlaďka si netroufá osočovat konkrétní osobu, která by se jí tímhle nechutným způsobem snažila škodit. Co jí ale zaráží, je fakt, že se jí tyto věci dějí až po ukončení manželství s Tomášem Řepkou. Ten se do své exmanželky neváhá opřít.

„Mně by jenom zajímalo, jestli se paní Erbová rozpovídá na otázku bytů, který nabyla, kde je nabyla a ohledně baráku, to by mně zajímalo. Počkejte si na čas, kdy vyleze pravda, k tomu brzy dojde. Možná pak budete překvapený,“ reagoval na svém Instagramu Řepka s Kristelovou.

A tady už je pár úryvků ze založené facebookové stránky.

"Dnes je pro mě významný den, mezinárodní den mojí národnosti, nás gipsíků. Neslavila jsem ho ale, protože jsem si vymyslela historku, že mamka je Maďarka, přitom všichni vědí, že lžu."

"Můj manžel si jednou vedl diář kolik večerů z měsíce jsem mimo domov, bylo to kolem 25. Zdeňku pamatuješ si to číslo? Že jsem byla lovit, pelešit se, hledat nového živitele, atd.., to všechno je pravda. Že dcera neměla přednost třeba před sexuálním dováděním v hotelu? Ano!"

"Momentálně jsem se zaměřila na Rytmuse, ne, že by mi vadilo rozbíjet vztahy. Jsem v tom zkušená a nemám s tím nejmenší problém, ale nějak mě to asi dřív nenapadlo."

Vlaďka věří, že policie věc prošetří a najde pachatele. Sama prý chce svůj čas a energii věnovat dětem a práci. Co se týká falešných sexuálních inzerátů, které měl údajně Vlaďčiným jménem podat Tomáš Řepka s partnerkou Kateřinou Kristelovou, celá záležitost je zatím stále v šetření policie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.