Myšlenky zločince v plné polní. Začalo natáčení 13. řady!

Myšlenky zločince X (20) - upoutávka

Podívejte se na to, jak vypadá začátek natáčení Myšlenek zločince, které načínají už 13. sérii!

Co uvidíte v Myšlenkách zločince toto pondělí?

Co bude speciální jednotka řešit v pondělí večer? Dost hrůostrašný kriminální čin, na který nemá žaludek ani FBI. V Marylandu někdo zabil čtyři členy rodiny u jednoho stolu. Rodina je bohatá a agenti podezírají přeživšího otce Franka a nejstaršího syna Dillona, neboť oba nejsou k nalezení…

Více uvidíte na Prima LOVE už v pondělí ve 20.15.

Myšlenky zločince nakoply natáčení další řady!

Je to skoro neuvěřitelné, ale televizní štáb Myšlenek zločince začíná natáčet 13. řadou, seriál se tak řadí mezi televizní show, které v Americe patří mezi ty nejdelší. Její oblíbenost je totiž stále dost vysoká. Jak jsme vás informovali v minulých měsících, Myšlenky zločince získaly i cenu diváků v rámci udílení People Choice Awards.

Natáčení Myšlenek zločince je v plném proudu, a jak to víme? Kromě oficiální informace se také herci a herečky dělí o své zážitky a momentky z nového natáčení na sociálních sítích. Takže uvidíte i novou postavu Myšlenek zločince, kterou představuje sám seriálový nováček (v Myšlenkách zločince) Adam Rodriguez. Jedná se o mladého herce s asijským původem jménem Daniel Henney. Minimálně divačky teď už vědí, že se mají na co těšit.

JAKOU DOVOLENOU MĚLI HERCI Z MYŠLENEK ZLOČINCE? PODÍVEJTE SE NA PRIMA LOVE.

Podívejte se sami:

Sdílejte článek