Myslíte si, že vaše manželství je v pořádku? Tak zkoukněte film Trable v ráji

Trable v ráji budou skvěle bavit ženy i muže. A to na účet osmi dovolenkářů, na které čeká tak trochu jiná dovolená, než si představovali. Těšte se na vynikající hereckou partičku v čele s Vincem Vaughnem, Kristen Bell, Johnem Favreau, Jeanem Reno či Kristin Davis a v pondělí ve 22:45 zapněte Primu

Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v tichomoří, to byl původní plán Jasona (Jason Bateman) a Cynthie (Kristen Bell). Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt pro jeden pár je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Tvrdí jim, že na párovou terapii a lekce sebepoznávání chodit nemusejí a jinak že si budou užívat samou legraci. Vodní lyže, čtyřhvězdičkovou restauraci, masáže, kánoe…

Ačkoliv jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, nechají se Dave (Vince Vaughn) se svojí ženou Ronnie (Malin Akerman), Joey (Jon Favreau) a Lucy (Kristin Davis) a rozvedený Shane (Faizon Love) s novou mladičkou přítelkyní Jennifer (Tasha Smith) nalákat. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel (Jean Reno), který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípě. A všechny donutí, aby na svých manželstvích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojuje tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé. Najdou k sobě odcizené páry zase cestu?

Nějaké info a pár drbů o filmu:

  • V originále se film Trable v ráji jmenuje Couples Retreat (česky Útočiště pro páry). A scénář k němu napsal John Favreau, který si zahrál Joeyho, společně s druhou hlavní mužskou postavou, komikem Vincem Vaughnem. Spolu se setkali už ve velmi úspěšné komedii Swingers, kterou Favreau napsal a taky si tu zahrál.
  • Ve filmu hrají kromě herců také nádherné scenérie exotických ostrovů Bora Bora a Leeward Islands. Tam by se usmířil skutečně snad každý! A natáčení tam muselo být úžasné.
  • Kromě komika Vince Vaughna, který byl mimo jiné nějaký čas partnerem herečky Jennifer Aniston, uvidíme v Trablích v ráji také Vincova otce Vernona Vaughna. Hraje tu dědečka Jim Jima.
  • Film je plný více či méně skrytých narážek na sex, jeho nedostatek apod. Jedna scénka dokonce způsobila soudní přelíčení. Postava Joeyho se chystá masturbovat u obrázku dívky v plavkách. Modelka Irina Krupnik, která je na fotografii, zažalovala filmové studio NBC Universal o deset milionů dolarů. Prý ji zobrazili ve vulgárním kontextu. Soudce její požadavky smetl ze stolu.
  • Další průšvih mělo studio, kdy na plakátech pro Spojené království vynechali pár tmavé pleti. Studio vysvětlovalo, že dalo na plakát jen herce, kteří jsou v Anglii známější. Přesto se však omluvilo a kontroverzní plakáty stáhlo.

Skvěle obsazenou romantickou komedii Trable v ráji si zapněte v pondělí ve 22:45 na Primě!

(tek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.