Seriály a filmy

14. července 2018 22:00

Petra Kloidová

Na LOVE uvidíte hvězdu ze Hry o trůny ve filmu o kyberšikaně. Slavná Britka zpodobní příběh podle opravdové události

Hra o trůny je seriálový fenomén, který zcela pohltil jednu televizní generaci. Maisie Williams patří úspěšně do její rodiny. Vy budete mít na Prima LOVE tu čest vidět ji i jinde. Televizní film, kde si zahrála hlavní roli, vypráví o šikaně na síti...

Co uvidíte na Prima LOVE už tuto neděli ve 20.15?

Sobotní večer na Prima LOVE bude ve znamení příběhu ze života. Jeden takový, který uvidíte už tuto sobotu je ovšem brutální realitou dnešních teenagerů.

Mladou hrdinku, kterou trápí kyberšikana ztvárnila hvězda jednoho z nejúspěšnějších seriálů za poslední dobu, Maisie Williams. Hvězda ze seriálu Hra o trůny si v roce 2015 zahrála v televizním filmu, který má nejmladší generaci poučit a starší generaci upozornit na to, že je potřeba se svým dětem věnovat, co nejvíce to jde.

Nadpoloviční většina pozná kyberšikanu na vlastní kůži

Šedesát devět procent mladých lidí ve Velké Británii má zkušenost s určitou formou kyberšikany. V těch nejzávažnějších případech mohou oběti čelit nástrahám v podobě napadení jejich webových kamer, zneužívání a "sebevražedného trollování". Kampaně proti šikaně vybízejí mladé lidi, aby se k nepřátelskému chování na internetu "obrátili zády". Pro ty, kteří už se stali jeho terčem, ale není snadné uniknout ze spárů svých trýznitelů.

Příběh podle skutečné události zpodobní herečka ze Hry o trůny

V britském thrilleru hraje Maisie Williams (znáte ze seriálu Hra o trůny) dospívající dívku Casey Jacobsovou, která svádí boj se svým anonymním kyberstalkerem. Casey je teenager, který má zkušenosti s tím nejhorším, co může internet nabídnout – od nižší formy šikany, kde jsou aktéři na stejné úrovni (tzv. peer-to-peer), až po pokročilé postupy násilného vniknutí do počítače – a ze všech sil se snaží učinit svému utrpení přítrž. Film Cyberbully je inspirován řadou skutečných případů. Přestože je Caseyin příběh extrémní a zformovaný do poutavé a dramatické podoby, všechny líčené události jsou reálné a jednotlivým obětem se opravdu staly.

Sledujte v neděli na Prima LOVE Šikana po síti ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love Hra o trůny Maisie Williams

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.