Seriály a filmy

10. června 2019 12:02

Jana Mrákotová

Na obrazovkách Primy vidíte historicky největší image kampaň! Podívejte se na rozhovor s kreativním ředitelem Primy Michalem Pacinou

Skupina Prima spustila zatím doposud největší image kampaň na podporu svého hlavního televizního kanálu a značky Prima. Spoty jsou na obrazovce k vidění od začátku června. Jedním z autorů celého konceptu je kreativní ředitel Primy, Michal Pacina, se kterým jsme pro vás připravili rozhovor.

Prima spustila svoji novou image kampaň. Kampaň komunikuje základní hodnoty důležité pro její klíčové cílové skupiny, jako jsou přátelství, sounáležitost a rodina. Kreativní ztvárnění zachycuje reálné lidi, kteří v běžných životních situacích zažívají společné zážitky, stejně jako je spolu prožívají diváci u televizních obrazovek.

Doposud největší kampaň skupiny Prima bude k vidění nejen na kanálech skupiny Prima, ale i v dalších media typech. Podívejte se na rozhovor s Michalem Pacinout ze společnosti Department, která kampaň realizovala. Michal Pacina je zároveň kreativním ředitelem televize Prima.

Sdílejte článek
Štítky Prima

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.