Na Prima LOVE přichází nemorální Plastická chirurgie s.r.o

Už 2. ledna se můžete těšit na LOVE na premiéru amerického seriálu Plastická Chirurgie s.r.o, který během vysílání způsobil mnoho poprasku. Dva hlavní představitelé jsou totiž posedlí dokonalostí za každou cenu. Plastická Chirurgie s.r.o. bude vysílaná každý všední den po 22. hodině.

Slavný seriál Plastická chirurgie s.r.o. se odehrává v sexy prostředí prosluněného Miami na Floridě, kde si dva nejlepší přátelé a kolegové otevřeli nejmodernější, i když trochu kontroverzní centrum kosmetické chirurgie. Dr. Christian Troy si užívá úspěch, ženy i peníze. Ale dr. Sean McNamara přišel o iluze a má problémy s manželkou i dospívajícím synem. Plastická chirurgie s.r.o. odhaduje chaotický, nepřirozený svět umělé krásy. Zařezává se hluboko pod povrchní představy a dramaticky odhaluje křehkou povahu pacientů, kteří maskují duševní problémy fyzickými vylepšeními.

Plastická chirurgie a iluze dokonalého života

Peníze a úspěch vám zajistí novou tvář, ale ne štěstí. Dr. Sean McNamara (Dylan Walsh) a dr. Christian Troy (Julian McMahon) jsou nejlepšími přáteli a obchodními partnery. Hned po dokončení medicíny společně založili nejmodernější, i když trošku kontroverzní centrum plastické chirurgie a daří se jim dobře. Christian je playboy, nemá žádné zábrany a ochotně vyhoví pacientkám ve všem, co si přejí. Ještě ochotněji si užívá všechny výhody spojené s tím, že je úspěšným plastickým chirurgem v prosluněném Miami. Ale Sean přišel kvůli práci, kde prodává falešné představy o kráse, o všechny iluze.

Se čtyřicítkou na krku si uvědomuje, že finanční úspěchy ani překrásný dům nezachrání jeho rodinný život, který se mu rozpadá pod rukama. Seanova manželka a matka jeho dětí Julia (Joely Richardson) je nešťastná a lituje, že toho kvůli jeho kariéře tolik obětovala. Uvažuje, že se rozvede a možná vrátí ke studiu medicíny. Jejich dospívající syn Matt (John Hensley) si rozumí lépe s Christianem než s vlastním otcem a těžce se na něm podepisuje, že vyrůstá v domácnosti, kde se o problémech nemluví. Jak se do všeho zaplete doktorka Liz Cruzová (Roma Maffia)? Vynikající anestezioložka a nezlomná lesbička má na všechno svůj názor, nutí chirurgy, aby přehodnotili svůj pohled na ženy, a většinou zastupuje hlas rozumu v jinak chaotickém, nepřirozeném světě plastiky a krásy.

Plastická chirurgie s.r.o. se odehrává v atraktivním a sexy prostředí Miami na Floridě. Slavný seriál se zařezává hluboko pod povrch umělého světa kosmetických zákroků a za dramatických okolností odhaluje komplikovanou i křehkou povahu pacientů, kteří se snaží psychické nedostatky zamaskovat tím, že si nechají vylepšit svou fyzickou podobu.

Sledujte seriál Plastická chirurgie s.r.o. každý den po 22. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.