Seriály a filmy

13. července 2017 13:02

Petra Kloidová

Na Prima LOVE se vrací detektivka Hawaii 5-0

Staří známí se vracejí na páteční obrazovky kanálu Prima LOVE. V pátek ve 20.15 uvidíte premiéru 6. série úspěšné americké detektivky z jednoho z nejkrásnějších koutů světa.

Na začátek by se slušelo staronový seriál přicházející na kanál Primy LOVE představit a jiným osvěžit.

Remake z šedesátých let se u diváků ujal

Hawaii Five-0 je remakem stejnojmenného seriálu, jenž byl úspěšně vysílaný v USA na televizní stanici CBS v letech 1968-1980. Remake seriálu drží v kreativních otěžích stále kanál CBS, a stejně jako v originální verzi, i v této budeme svědky řešení kriminálních případů na Hawaii.

Vytváření nového detektivního týmu

A základní zápletka? Detektiv Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), bývalý námořní důstojník, se vrací do Oahu na Hawaii, aby vyšetřil vraždu svého otce. Detektiva čeká bolestivé období a nové začátky, ve kterých mu pomůžou ostatní detektivové.

Místní guvernérka (Jean Smart) ho přesvědčí, aby vytvořil elitní vyšetřovatelský tým. K McGarrettovi se tak připojuje detektiv Danny "Danno" Williams (Scott Caan), bývalý policista z New Jersey, a detektiv Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), jenž byl jako policista v Honolulu neprávem obviněn z braní úplatků. Do týmu se přidá i Chinova sestřenice Kona Kalakaua (Grace Park), okouzlující absolventka policejní akademie. McGarrett si slibuje uzavřít otcův případ a nová Five-O jednotka může bojovat se zločinem na Hawaii...

Co uvidíte v první epizodě šesté řady?

Speciální jednotka 5-0 řeší vraždu, která by mohla souviset s hledáním starodávného pokladu, který někde na ostrově zakopali piráti v 19. století…

Podívejte se na premiéru 6. série Hawaii 5-0 na Prima LOVE už v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.