Exkluzivní premiéra: Vojtěch Kotek jako svérázný génius Einstein od neděle 4. října on-line na iPrima.cz

Pro fanoušky Prima detektivek připravila televize Prima exkluzivní ON-LINE premiéru novinky Einstein – Případy nesnesitelného génia na iPrima.cz. Celý seriál můžete na webu sledovat od neděle 4. října 20.00 hodin. První díl zcela zdarma a bez reklam! Profesor Filip (Vojtěch Kotek), který je údajně praprapravnukem Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzitě a pracuje na tom, aby navždy vyřešil energetické problémy lidstva. Je nejmladším profesorem, který kdy vůbec předn

Televize Prima vůbec poprvé v historii umožnila divákům, aby si vybrali, kterou Prima detektivku chtějí sledovat. V hlasování, které se uzavřelo v pátek 25. září a přitáhlo nevídaný zájem diváků, těsně zvítězil seriál Polda IV. Pro fanoušky druhého z nabízených premiérových seriálů televize Prima připravila ON-LINE exkluzivní premiéru novinky Einstein – Případy nesnesitelného génia na iPrima.cz. Celý seriál tak můžete na webu sledovat od neděle 4. října 20.00 hodin!

„Filip je prudce inteligentní, až geniální člověk, který to dává velmi rád na odiv svému okolí a zároveň to kompenzuje různými charakterovými vadami a neduhy,“ popisuje svého hrdinu Vojtěch Kotek.

A protože Filip s nabídkou souhlasil, stane po boku svérázné policistky Lenky, která ho považuje jen za přítěž ve vyšetřování. „Moc mě tenhle akční žánr baví. Lenka je v práci hodně drsná, zato v soukromí je pravý opak. Musím říct, že jsem nesmírně nadšená z Vojty, ještě nikdy jsme se na natáčení nepotkali,“ nešetří chválou Anna Polívková, která tak okusí svoji první roli policistky.

Této nesourodé dvojici bude velet šéfinspektor Ivan, který stojí v čele oddělení vražd. „Je tu hezká partička, a to nejen díky režiséru Vojtovi Moravcovi. Mám radost, že můžu být mezi Vojtou a Aničkou a jako jejich šéf a major je úkolovat,“ prozrazuje Pavel Zedníček.

Do vyšetřovacího týmu patří ještě forenzní analytička a nelepší kamarádka Lenky Soňa (Eva Josefíková), která hodně okouzlí geniálního Filipa. Do děje zasáhne i Filipova maminka Kamila Koenigová v podání Veroniky Freimanové, která mladého Einsteina bude dusit mateřskou láskou a životními radami.

„Věřím, že se Einstein zařadí k úspěšným minisériím, jako je Temný kraj, Linka, Černé vdovy, nebo Polda. Jsme rádi, že divákům televize Prima, můžeme prostřednictvím našich seriálů přinášet jejich oblíbené tváře, jako je Bolek Polívka, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, David Matásek, Lukáš Vaculík nebo Tereza Kostková. Ani u Einsteina jsme nezůstali pozadu a vedle hlavní dvojice Vojty Kotka a Anny Polívkové se budou diváci potkávat s Pavlem Zedníčkem, Evou Josefíkovou, Veronikou Freimanovou nebo Markem Němcem,“ prozrazuje ředitelka výroby televize Prima Lucia Kršáková.

Líbila se vám 1. epizoda premiérového seriálu Einstein - Případy nesnesitelného génia? Pak si můžete v iPrima Videopůjčovně dokoupit i ostatní díly a užít si s Eisnteinem třeba rovnou seriálový maraton!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.