Na Štědrý den se chystá rodinná svatba s představitelkou Ošklivky Betty!

V noci na Štědrý den uvidíte romantickou komedii, jež tak trochu připomíná příběh Romea a Julie. Doktor Marcus Boyd a učitelka Lucia Ramirezová se hodlají vzít. Správně ale tuší, že reakce jejich rodin nebude právě nejpříznivější, protože pocházejí z různých kulturních prostředí. Ve 23.35

Americká romantická komedie Naše rodinná svatba, kterou uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 23:35, vypráví o dvou mladých lidech, kteří se hodlají vzít. Ve snímku uvidíte známou herečku Ameriku Ferreru, kterou můžete znát z americké telenovely Ošklivka Betty, a třeba Foresta Whitakera, kterého jste mohli vidět například v Telefonní budce, kde si zahrál společně s Colinem Farrelem, nebo v nezávislém a oceňovaném snímku Ghost dog – Cesta samuraje.

Odlišné kořeny a velké problémy

Problém dvou zamilovaných lidí, kteří se ve filmu Naše rodinná svatba chtějí vzít, je ten, že jejich rodiny jsou každá úplně jiná a velice osobitá. Zvlášť jejich velmi soutěživí a velmi ješitní otcové by mohli ve slavnostní den způsobit spoustu škody, protože kdyby se ti dva potkali, bude to obrovská katastrofa. Jak se však ukáže, jednou se už v "malém světě" setkali a dobře to nedopadlo.

Naše manželství, jejich svatba

Naše manželství, jejich svatba – tak zní první lekce pro všechny čerstvé snoubence a Lucia s Markusem nejsou výjimkou. A brzy zjistí, že jejich nevinné "ano" může vést k velkému rodinnému sporu. Když se jednoho dne vrátí ze školy a oznámí svým rodinám, že se chtějí vzít, zjišťují, že jejich egoističtí otcové by jim mohli jejich slavnostní den zkazit. Vzduchem létají urážky, napětí stoupá a nikdo si není jistý, jestli se otcové – dva umínění alfa samci (Forest Whitaker a Carlos Mencia) – před obřadem ještě třeba nepoperou. Luciina matka (Diana Maria Riva) je absolutně pohlcena přípravami na perfektní svatbu své dcery, a tak jediným klidným členem svatebního šílenství zůstává právnička Angela (Regina King), nejlepší kamarádka ženichova otce. Během následujících týdnů vyplněných svatebními přípravami snoubenci zjišťují, že když si někoho bereš, bereš si opravdu celou rodinu!

V pátek se můžete podívat na bláznivou americkou komedii Naše rodinná svatba ve 23:35 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.