Najde se žena pro tři muže?

Osvěžte si středeční večer plejádou známých českých herců a pořádnou porcí humoru navrch! Česká komedie Žena pro tři muže z roku 1979 vám ukáže, že najít tu pravou přítelkyni nebylo snadné ani na konci sedmdesátých let. Prima family zapněte ve 21.45.

Využijte jedinečnou možnost podívat se na film od režiséra tak slavných komedií, jako byly vtipné sondy do soukromého života nezapomenutelné rodiny Homolkových. Vzpomínáte například na Ecce Homo Homolka? Ve středečním snímku dal Jaroslav Papoušek šanci projevit komediální talent jiným hereckým tvářím, než byl Homolkův rod. Postavil vedle sebe Karla Heřmánka a Ladislava Freje jako bratry a nabídl jim hned několik skvělých partnerek. Můžete se tak těšit na Lenku Kořínkovou, Jitku Molavcovou, Reginu Rázlovou nebo třeba stále usměvavou Naďu Konvalinkovou.

Námět na tento film, s kterým mimo jiné také přišel Jaroslav Papoušek, je zdánlivě jednoduchý, skýtá ale skvělou příležitost pro rozvinutí neuvěřitelných komických situací. Posuďte sami: Karel Heřmánek alias Oldřich chce pomoct svému bratrovi Jiřímu najít konečně dobrou partnerku. Problém je v tom, že adeptka na budoucí manželku musí být i skvělá máma, protože Jiří pečuje o malého syna Martina. Navíc tato budoucí partnerka a máma by měla být i veselá kamarádka – Oldřich přece také nechce přijít zkrátka. A tak aby se zdařilo najít tu pravou, připraví Oldřich na vnadné dívky test...

Čeká na vás vtipně zašmodrchané zkoušení mladých dam a spousta prapodivných situací, které takové testování přináší. Ženy jsou nevyzpytatelné a můžou svým důmyslem a krásou zbortit leckterý skvěle vypracovaný chlapský plán. Stačí, když jim autor přisoudí tak lákavé role, jako jsou rozhlasová redaktorka, zdravotní sestra nebo třeba studentka. A pokud by i to bylo málo, je tu nakonec malý Martin, syn Jiřího (Ladislav Frej), který má přece také nárok zasáhnout, když se mu některá z nových maminek moc nezdá.

Na film Žena pro tři muže se podívejte ve středu ve 21.45 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.