Najednou jsme rodina. Mark Wahlberg s Rose Byrrneovou objevují klady a zápory pěstounské péče

Najednou jsme rodina - upoutávka

Pohodová filmová komedie inspirovaná skutečnými událostmi ze života spisovatele a režiséra Seana Anderse Najednou jsme rodina vám zpříjemní Nový rok. Je prima být spolu také 1. ledna 2021 ve 20.15 na Primě.

Pěstounská péče má svoje přednosti i strasti, o čemž se přesvědčí Pete (Mark Wahlberg) s Ellie (Rose Byrneová), když zjistí, že jejich vysněné dítě má hned dva mladší sourozence. Jejich rodina se tak přes noc rozroste o tři členy, na což nejsou manželé s nulovými rodičovskými zkušenostmi rozhodně připraveni.

S notnou dávkou odvahy se ale v tomhle emočním dojáku s řadou humorných scén pustí do svých nově nabitých povinností. Tihle dva prostě touží vytvořit svým dětem skutečný domov!

Najednou jsme rodina

Komedie/ drama, USA (2018)

Hrají: Mark Wahlberg, Rose Byrneová, Octavia Spencerová, Isabela Mercedová, GustavoQuiroz, Julianna Gamizová, TigNotaro a další

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.