Napínavé příběhy

Je to tak, Prima kino na tento víkend připravilo opravdu celou řadu napínavých příběhů. Lhát se nemá, a to nejen proto, že se to nesluší, ale hlavně proto, že „lež má krátké nohy“!

O tom se přesvědčí hrdina páteční romantické komedie, která nese název Umění lhát a ukáže, že takovýhle um nemusí vést vždy ke štěstí. Přes páteční půlnoc vás přenese akční sci-fi horor X-Men 3: Poslední vzdor, pokud se ovšem budete chtít unášet napínavým příběhem plným akce a netradičních bojových scén.

Sobotní večer otevře film Na odstřel. V drsném thrilleru z prostředí plného politických machinací se skvěle předvedou Ben Affleck a Russell Crow. Nebudou však sami. Můžete se těšit i na další u nás známé hvězdy filmového plátna. Sobotní noc pak naplní pokračování X-menovské ságy, tentokrát s názvem X-Men Origins: Wolverine. Premiérový snímek o dobrodružství mutanta Logana odhalí pravý záměr tvůrce jednotky výjimečných osobností.

Neděle bude v podstatě o ženách, i když hlavními postavami filmů budou muži. Jak to může být napínavé, když žena chybí a muž se tak stane Tátou na plný úvazek, ukáže stejnojmenná romantická komedie s Benem Afflekem v hlavní roli. A hned po úsměvném snímku s všetečnou holčičkou provoní váš byt nádherné vůně. Film Parfém: Příběh vraha je jimi doslova napěchovaný. Vedle toho vás ale bude i napínat do samého konce životního příběhu nevšedního mladíka, který touží vynalézt tu nejpůsobivější vůni za cenu nejvyšší – zmaření několika životů.

Pátek 22.2.

20:15 - Umění lhát

Jak to dopadne, když se do ideálního světa, který zná jen pravdu, dostane lež? Mladý Mark přijde jednoho dne na to, že není nutné říkat jen čistou pravdu. Pak se mu ale vše vymkne z rukou a vylhané bohatství a sláva k získání vysněné ženy nestačí... Americká romantická komedie (2009). Hrají R. Gervais, J. Garnerová, J. Batemanová a další. Režie R. Gervais (96 min) (Premiéra)

23:25 - X-Men 3: Poslední vzdor

Mutanti mají poprvé možnost zvolit si budoucnost. Buď mohou zůstat výjimeční, ale žít v ústraní, nebo se svých schopností vzdát a stát se normálními lidmi... Americký akční sci-fi film (2006). Hrají H. Jackman, H. Berryová, I. McKellen a další. Režie B. Singer (100 min)

Sobota 23.2.

20:15 - Na odstřel

Co mají společného zabitý feťák, postřelený poslíček s pizzou a mrtvá asistentka kongresmana? Investigativní novinář Russell Crow a jeho mladá kolegyně postupně rozplétají jednotlivé nitky a skládají děsivou mozaiku zákulisních politických tahanic, jejichž cílem je zdiskreditovat mladého kongresmana Collinse. Ani ten však není zcela bez viny... Americko-britsko-francouzský thriller (2009). Dále hrají B. Affleck, R. McAdamsová, H. Mirrenová a další. Režie K. Macdonald (122 min) (Premiéra)

22:55 - X-Men Origins: Wolverine

Mutant Logan je členem vojenské jednotky, v níž jsou všichni obdařeni něčím výjimečným. Pravý záměr majora, který ji dával dohromady, je ovšem jiný než jen seskupit originální osobnosti. Pravá tvář jeho šíleného plánu začíná vycházet najevo až po vraždě Loganovy přítelkyně. Ten je rozhodnut se mstít... Americký sci-fi thriller (2009). Hrají H. Jackman, L. Schreiber, D. Huston a další. Režie G. Hood (103 min) (Premiéra)

Neděle 24.2.

20:15 - Táta na plný úvazek

Ben Affleck pracuje v New Yorku, kde se mu slibně rozjíždí kariéra. Nečekaně mu však při porodu zemře žena a starost o novorozeně zůstává na něm. Opouští svět, který ho tolik naplňoval, a stěhuje se ke svému otci do New Jersey, kde hodlá začít nový život výchovou malé dcerky... Americká romantická komedie (2004). Dále hrají J. Biggs, J. Lopezová, L. Tylerová a další. Režie K. Smith (99 min)

22:25 - Parfém: Příběh vraha

Chlapec vychovaný v sirotčinci má neobyčejně vyvinutý čich. Jeho životní posedlostí se stane zachycovat vůně a převtělit je v parfém. Tato touha ho nutí nezastavit se před ničím, ani před mnohonásobnou vraždou... Americko-francouzsko-německo-španělský film (2006). Hrají B. Whishaw, A. Rickman, D. Hoffman, R. Hurd-Woodová a další. Režie T. Tykwer (142 min)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.