Naplno se dá žít v každém věku! O tom vás přesvědčí Dámský klub a erotická kniha

Dámský klub - upoutávka

Čtyři kamarádky v nejlepším věku se pravidelně scházejí v knižním klubu na skleničku, pokec a tip na další knihu, kterou si společně přečtou. Poslední knižní volba padla na Padesát odstínů šedi – lechtivý románek plný zajímavých erotických tipů. Hvězdně obsazená komedie ukazuje, že začít naplno žít, se dá v každém věku. Na americkou komedii Dámský klub se podívejte 28.prosince ve 22.15 na Primě!

Když si většina žen myslí, že to nejlepší má už za sebou, přichází film Dámský klub. Oscarové obsazení a vtipný scénář je povinností letošních vánočních svátků každé ženy. Čtyři kamarádky po šedesátce – Vivian, Diane, Sharon a Carol – se už třináct let scházejí v knižním klubu, který si založily a díky kterému se z nich postupem času staly nerozlučné přítelkyně.

Co se stane, když si tahle čtveřice vezme příklad z knihy plné erotiky?

Vivian je majitelkou sítě hotelů, a když narazí na svou dávnou lásku Arthura, začne s ním sice flirtovat, ale ráda by si ho držela trochu dál od těla, protože má ráda svoji svobodu a nezávislost. Diane nedávno ovdověla a její dcery by rády, aby se přistěhovala někam blíž k nim. Sharon, federální soudkyně, je sama posledních patnáct let od rozvodu s otcem svého syna. Carol žije se svým manželem Brucem, ale v poslední době se z jejich vztahu vytratila intimita.

Všem čtyřem ženám se změní život, když ve svém knižním klubu začnou číst žhavý bestseller Padesát odstínů šedi. Eroticky laděná kniha je pro každou z nich jako volání shůry, které je donutí zaměřit se více na vlastní touhy a přání a jít si za nimi.

Film se nesnaží poukázat jen na erotiku, ale dává protsor i romantice, která dává ženám jasně najevo, že na ni je čas v životě vždycky.

Na Dámský klub se dívejte 28.prosince ve 22.15 na Primě!

5 zajímavostí z filmu Dámský klub

  • Role kamarádek Diane a Vivian byly jejich představitelkám psány přímo na tělo.
  • Kulisy obchodu se spodním prádlem musely být improvizovaně postaveny na poslední chvíli. Všechny kousky prádla musela poskytnout spisovatelka a producentka Erin Simmsová a jsou její vlastní.
  • Tři ze čtyř hlavních hereček– Diane Keatonová, Jane Fondová a Candice Bergenová – všechny určitý čas randily s oscarovým hercem Warrenem Beattym.
  • Autorka knihy Padesát odstínů šedi, účinkovala se svým manželem ve filmu jako komparz.

Hrají: Diane Keatonová, Jane Fonda, Candice Bergenová, Mary Steenburgenová, Andy Garcia, Craig T. Nelson, Don Johnson, Alicia Silverstonová, Richard Dreyfuss, Ed Begley Jr., Wallace Shawn, Tommy Dewey a další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.