Seriály a filmy

26. srpna 2013 13:38

Markéta Zídková

Náš web roste. FTV Prima se stala 6. největším provozovatelem na českém internetu

Start úspěšné reality show VyVolení zahýbal s návštěvností webů rodiny Prima. V neděli jsme měli 9,6 milionů zobrazených stránek.

V pátek večer skončilo zahřívací kolo oblíbené reality show VyVolení a do Vily se nastěhovala první skupina VyVolených v čele s Vladkem Dobrovodským, vítězem první řady této soutěže.

Okamžitě ožila nejen vila, ale i virtuální prostor – na náš web iprima.cz přišlo 135 895 reálných uživatelů a zobrazili si 3 108 046 stránek a 1 848 071 videí.

V sobotu tak byla FTV Prima už 6. největším TOP provozovatelem na českém internetu.

Stejně potěšující výsledky má i stránka VyVolených iprima.cz/vyvoleni. V sobotu zaznamenala 2 061 516 zobrazených stránek a 1 224 252 videoviews.

Podobný trend pokračoval také v neděli 25. sprna. V celkovém součtu přišlo v neděli na provozovatele FTV Prima 346 894 uživatelů a zobrazili 9 692 390 stránek.

I když jsme projektu VyVolení na webu hodně věřili, tento raketový start nás příjemně překvapil. O víkendu jsme zaznamenali i chvíle, kdy jsme měli na on-line streamech 40 tisíc současně připojených diváků,” řekl Daniel Grunt, ředitel Prima ON-LINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.