Seriály a filmy

2. prosince 2018 09:05

Jana Mrákotová

Našlo Česko svého Justina Biebera?

Po všech označeních, která média dala mladým umělcům, že jsou to ti naši „bieberové“, konečně přichází někdo, kdo může a chce tento status teen idola naplnit beze zbytku. Tom Sean, není pseudonym, ale skutečné jméno čtrnáctiletého zpěváka, kterému právě vychází první videoklip s názvem Heart Hotel.

Jak napovídá název, singl je v angličtině. „Tom se narodil v Dublinu, kde i nějakou dobu žil, a je to vlastně rodilý mluvčí. Proto má tak skvělou angličtinu a je škoda toho nevyužít. Angličtina je velmi zpěvný jazyk a teenageři ji ovládají s přehledem. Když jsem oslovoval ke spolupráci mého dlouholetého kamaráda Michaela Jaye, což je několikanásobný držitel Grammy, který skládal pro Eminema, Celine Dion a další, vzal jako skvělou zprávu, že Tom nazpívá náš singl v angličtině. Pokud s ním chceme uspět ve světě, je to dokonce klíčový předpokladem,“ říká producent Honza Gajdoš, který si Toma poprvé všiml na hudební akci a než se rozhodl mu dát šanci, strávil s ním několik dnů ve zkušebně.

Podívejte se na Tomův videoklip:

„Je to moje první hudební zkušenost. Předtím, než klip vyšel, bylo samozřejmě strašně moc práce, jak ve studiu, tak na tanečním parketu, kde jsme ladili choreografii na celou písničku. Musím teda říct, že to nebylo nic lehkého,“ dodává se smíchem Tom Sean. V klipu si zahrála zpěvačka a influencerka Naty Hrychová nebo ruský model Nikita Brazhnikov.

Sdílejte článek
Štítky Tom Sean

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.