Nažhavené filmové příběhy

Opravdu. Filmy víkendového Prima kina jsou nažhavené vás pobavit i zaujmout napětím a zajímavým dějem. V pátek se budete moci zasmát u pokračování parodie s názvem Žhavé výstřely 2, ve které nezvykle exceluje Charlie Sheen.

Po bláznivé komedii se na obrazovkách Prima family objeví pokračování slavné série sci-fi filmů X-Men 2. O akci a úchvatné kulisy nebude nouze.Sobotní večer se zahalí do hávu kriminálního napětí. Jednoduchý název prvního večerního snímku Obhájce odkazuje na právnické prostředí. Matthew McConaughey jako úspěšný advokát se však zaplete do dalšího i pro něj nesmírně nebezpečného případu. Následující film Inkvizitor vás nenechá vydechnout, spíše naopak. Jak to ve správném thrilleru chodí, napětí se bude stupňovat, a to se zběsilým stíháním vraha rodiny hlavního představitele.

I neděle se jistě bude líbit příznivcům napínavých příběhů. Nedělní večer otevře snímek Výměna. Ztráta syna je pro každou matku zdrcující, Angelina Jolie se však nevzdá a vytrvale jej hledá. Pro diváky je fascinující nejen to, že se tento příběh skutečně stal, ale také Angeliin jímavý herecký výkon. Další excelující herečkou nedělního večera bude známá bojovnice s Vetřelci – Sigourney Weaverová. Tentokrát bude ve filmu Vraždy podle předlohy představovat psychiatričku, která se musí poprat s děsivou myslí masových vrahů.

Pátek 15. 2.

20:15 - Žhavé výstřely 2

Charlie Sheen žije v mužském klášteře, jeho nezpůsobilý bývalý velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí... Americká bláznivá komedie (1993). Dále hrají V. Golinová, L. Bridges, R. Atkinson a další. Režie J. Abrahams (85 min)

23:10 - X-Men 2

Mají nadpřirozené schopnosti a lidé se jich bojí. Když neznámý mutant napadne prezidenta, vztahy s obyčejnými lidmi se ještě vyostří a vláda chce všechny neobvyklé bytosti internovat. Kdo útočníka poslal? A proč? Americký akční sci-fi film (2003). Hrají H. Jackman, H. Berryová, I. McKellen a další. Režie B. Singer (129 min)

Sobota 16. 2.

20:15 - Obhájce

Matthew McConaughey je charismatický advokát, který dokáže své klienty dostat z vězení jakýmkoliv způsobem. Jeho nový, zpočátku zdánlivě jasný případ syna bohatých a mocných rodičů je však plný zvratů, intrik a smrtelného nebezpečí... Americký kriminální film (2011). Dále hrají M. Tomeiová, R. Phillipe, W. H. Macy a další. Režie B. Furman (114 min) (Premiéra)

Více naleznete ZDE.

22:50 - Inkvizitor

Nikolaj Cherenko se po násilné smrti své rodiny přestěhoval do Ameriky, kde začal žít nový život. Ten je však poklidný jen do té doby, než vyjde najevo, že vrah jeho rodiny stále žije a dokonce unesl mladou Američanku... Americko-německý thriller (2005). Hrají D. Lundgren, O. Leeová, B. Cross a další. Režie D. Lundgren (90 min) (Premiéra)

Neděle 17.2.

20:15 - Výměna

Christine Collinsová přišla o syna, když jednoho dne beze stopy zmizel. Nejenže musí bojovat s laxním přístupem zkorumpovaného policejního oddělení, musí také všechny přesvědčit o tom, že chlapec, kterého se jim po čtyřech měsících podařilo vypátrat, není její Walter... Americký thriller (2008). Hrají A. Jolie, J. Malkovich, J. Donovan. Režie C. Eastwood (136 min)(Premiéra)

Více naleznete ZDE.

23:15 - Vraždy podle předlohy

Být psychologem se specializací na masové vrahy je velice nebezpečné povolání. Sigourney Weaverová se o tom přesvědčila na vlastní kůži... Americký thriller (1995). Dále hrají H. Hunterová, D. Mulroney, H. Connick Jr., W. Patton, W. McNamara a další. Režie J. Amiel (118 min)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.