Neděle ve znamení třetího dílu americké komedie Prci, prci, prcičky. A bude svatba!

Třetí díl ze série amerických komedií pro teenagery s provokativním názvem Prci, prci, prcičky nese podtitul Svatba. Fanoušci tvrdí, že jde o nejlepší kousek ze všech „prcičkovských“ filmů. Vychutnejte si skvělého sprosťáka Stiflera, hlášky Jimova táty, slušné tempo i gagy a jeden dokonalý taneček!

Už na konci minulého dílu se Jim (Jason Biggs) rozhodl pro dívku svého srdce. Tou se stala nikoli překrásná Nadia, ale zrzečka Michelle (Alyson Hannigan). Film Prci, prci, prcičky 3: Svatba začíná scénou v typické luxusní americké restauraci, kde chce Jim požádat Michelle o ruku. Ačkoli se do toho připlete zapomenutý prsten, orální sex pod stolem, Jimův táta (Eugene Levy) a kalhoty na půl žerdi, Michelle řekne ANO!

A začíná honička, snoubenci totiž chtějí všechno stihnout během čtrnácti dnů, aby se svatebního obřadu mohla zúčastnit i Jimova nemocná babička. Kamarádi připravují rozlučku se svobodou, když v tom se o svatbě dozví další z bývalých studentů, bohatý ale neuvěřitelně sprostý Stifler (Seann William Scott). Toho Jim s Michelle na svatbu rozhodně zvát nechtěli. Nakonec se však ukáže, že Stifler umí tancovat a jestli něco nahání Jimovi hrůzu, pak je to první novomanželský taneček. A dohoda je na světě. Stifler naučí Jima tančit výměnou za povolenku na svatbu.

Jenže jak půjdou dohromady upjaté poměry vyšší společnosti, kterou reprezentují Michelliny rodiče se Stiflerovými sprosťárnami? Jim spolužáka zapřísahá, aby mluvil slušně a choval se galantně. Stifler se začne přetvařovat a je opravdu sladký hlavně proto, že se mu líbí Michellina sestra Cadance. O tu však usiluje také intelektuál Finch (Eddie Kaye Thomas). Který z obou spolužáků roztomilou blondýnku oslní? A jak dopadne celá svatba?

Výbornou americkou komedii Prci, prci, prcičky 3: Svaba si pusťte v neděli ve 21:30 hodin na Primě!

Těšte se na scény:

1. Kluci hledají návrhářku šatů a najdou ji v gay klubu

2. Sekvence se ztraceným prstenem a psím bobkem

3. Divoká rozlučka se svobodou ovšem ve špatném domě

4. Jim zničí svatební dort. Jak a čím?

6 x info:

  • Mezi „Svatbou“ a prvním filmem sice uplynuly pouhé čtyři roky. Nicméně partička hlavních hrdinů stihla už pořádně vyspět. První Prci, prci, prcičky a doposud poslední díl z volné sérié těchto filmů nese název Školní sraz. A do kin byl uveden v roce 2012.
  • Všechny „hlavní“ díly série byly vždy naprosté kasovní trháky. Náklady se pokaždé držely okolo 50 milionů dolarů, ale výdělky šly vysoko nad 200 milionů.
  • Pozor, kultovní název Prci, prci, prcičky (v originále American Pie) používá také několik odvozených filmů, které však neobsahují téměř žádné z hlavních tváří a byly točené jen pro video nikoli pro kina. A hlavní poznávací díl těchto filmových bratránků je dost nízká kvalita.
  • Herečka Alyson Hannigan definitivně ztratila kouzlo svérázné zrzky z prvního dílu a stala se z ní sice hezká ale ne tolik zábavná mladá dáma. Nicméně si při natáčení zranila ruku. V momentě, kdy se měla podle scénáře bouchnout při orálním sexu do hlavy, udeřila pěstí zespodu do stolu. Záběr se však opakoval tolikrát, že jí ruka pořádně natekla a zmodrala.
  • Ve filmu postrádáme postavu kamaráda Oze a jeho dívky Heather. Podle scénáře stále studují ve Španělsku.
  • Celý film také čekáme, jestli se zjeví další nesmrtelná postava předchozích dílů – Stiflerova máma. Tipujte, bude ve filmu nebo ne?

(tek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.