Nejlepší chůvy jsou muži! Alespoň podle filmů...

Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!

V pátek na Prima LOVE ve 20.15 uvidíte snímek Nezvěstná dcera.

Manželé Ben a Kara řeší už rok manželskou krizi i vztahy s nově adoptovanou dcerou, její biologickou matkou a novou chůvou, která nastoupila místo hodné staré paní. Když jednoho dne holčička zmizí, je na nich, aby ji našli... Ben a Kara Turlingovi si užívají života v překrásném domě na pláži. Jsou šťastní i díky tomu, že nedávno adoptovali roztomilou dceru Riley. Ale potřebují sehnat novou chůvu. Musí být šikovná, pečlivá a samozřejmě musí mít ráda děti. Rodičům padne do oka mladá a půvabná dívka jménem Alyssa, která do rodiny dokonale zapadne. Alyssa se zdá být naprosto dokonalá. Jediná Riley si všimne, že na nové chůvě něco nesedí. Ne náhodou se s ní cítí nesvá, Alyssa má očividně něco za lubem. O co jí jde? Chce unést Riley a přivlastnit si Bena Turlinga pro sebe.

Třou bídu s nouzí, ale ve filmu vydělají balíky peněz

Ačkoliv profese chův a au-pair jsou poměrně častou obživou hlavně v západním světě, jejich platy jsou mizivé. A přitom nám vychovávají budoucí generace. Zato hollywoodští herci a herečky za svoje role chův inkasují miliony. A není se čemu divit, protože filmové komedie na toto téma jsou většinou naprosto výborné!

To dokázal hlavně Táta v sukni a Robin Williams!

Táta v sukni. Foto: archiv

Robin Williams si tuto roli už nikdy neodpáře, protože dokázal s grácii sehrát komedii muže v sukni a ještě k tomu muže, který se vydává za důchodkyni, jejíž poslání je srovnat ty malé haranty, kteří dokážou z ničeho vytvořit peklo na zemi. Perličkou toho všeho je, že ti haranti jsou jeho vlastní děti. Aby s nimi mohl trávit více času, rozhodne na sebe pravidelně patlat tuny laku a nátěru, aby vypadal jako ta správná krotitelka divokých dítek. Táta v sukni tak dokonce hraje i na notu genderové nerovnosti a upozorňuje na nulová práva otců v oblasti výchovy!

Terminátor ve školce

Policejt ze školky. Foto: archiv

Dobře, Arnold opravdu není klasickou chůvou, kterou byste si pro svá úžasná dítka přáli. V každém případě se žádný rodič nemusel obávat, že by děti neuměl srovnat. A to k tomu nemusí použít ani svoji hvězdnou hlášku: Hasta la vista, baby. Policajt ze školky prostě dokáže učit vaše děti a k tomu ještě pozabíjet pár psychopatů. Ideální pro děti, které postrádají mužské vzory.

Další policajt si tentokrát zakládá vlastní školku

Eddie Murphy si zahrál také jednoho bláznivého policajta, nicméně jeho role jsou opravdu různé, a proto se nemůžete divit, že se ve filmu Bláznivá školka stal i chůvou. Když si dva muži otevřou privátní školku, jak to asi může vypadat? Je to chaos, ale děti se mají jako v ráji!

V sobotu můžete sledovat na Prima LOVE thriler Nezvěstná dcera po 20. hodině.

Podívejte se i na Patricka, který si pro změnu zahrál roli Táta lump!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.