EXTRA VIDEO: Nejlepší hlášky Zdeňka Pohlreicha ze Superšéfa z Mostu

Ukázalo se, že "visící šourek nemocnýho bernardýna" byl v Ristorante Nautico jen olivou na celé italské kuchyni, na kterou tady byli do příjezdu Superšéfa Zdeňka Pohlreicha tolik pyšní. Poslechněte si v extra sestřihu, jak Superšéf v Mostě perlil:

Zdeněk Pohlreich se na televizní obrazovky Primy vrátil v plné síle. V pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět předvedl spolu se svým týmem nejenže za 24 hodin se dá komplet změnit neprosperující podnik od kuchyně po interiér.

Vedle cenných rad, podnikatelských triků i nového menu, proložil Superšéf celý díl také nezaměnitelnými hláškami.

Pusťte si sestřih nejlepších hlášek Superšéfa Pohlreicha z premiérového dílu z Mostu:

Superšéf Zdeněk Pohlreich nahodil v premiéře pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět blond čupřinu, aby nepoznán a bez příkras mohl okusit kuchyni i servis mostecké Ristorante Nautico. V té době už pár hodin slídil v podniku volajícím o pomoc štáb pořadu. Záběry si kameramani pořizovali pod záminkou natáčení castingového videa. Personál tak nic nehrál, všichni se chovali jako jindy.

Šok přišel v momentě, když se na place zjevil odmaskovaný Zdeněk Pohlreich, zastavil provoz a pozval všechny, aby se hned šli podívat, jak podnik vedou. Slzy, výtky vystřídalo 24 hodin pekelné dřiny.

Kdo jste nestihli premiéru v televizi, sledujte celý 1. díl a neuvěřitelné nasazení a odhodlanost všech účinkujících pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět online:

Kdo máte chuť porovnávat hlášky Superšéfa s těmi, které zazněly během vysílání legendárního Ano, šéfe!, můžete také začít hned.

Přehrajte si sestřih nejlepších hlášek z Ano, šéfe!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.