EXTRA VIDEO: Nejlepší hlášky Zdeňka Pohlreicha ze Superšéfa z Mostu

Ukázalo se, že "visící šourek nemocnýho bernardýna" byl v Ristorante Nautico jen olivou na celé italské kuchyni, na kterou tady byli do příjezdu Superšéfa Zdeňka Pohlreicha tolik pyšní. Poslechněte si v extra sestřihu, jak Superšéf v Mostě perlil:

Zdeněk Pohlreich se na televizní obrazovky Primy vrátil v plné síle. V pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět předvedl spolu se svým týmem nejenže za 24 hodin se dá komplet změnit neprosperující podnik od kuchyně po interiér.

Vedle cenných rad, podnikatelských triků i nového menu, proložil Superšéf celý díl také nezaměnitelnými hláškami.

Pusťte si sestřih nejlepších hlášek Superšéfa Pohlreicha z premiérového dílu z Mostu:

Superšéf Zdeněk Pohlreich nahodil v premiéře pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět blond čupřinu, aby nepoznán a bez příkras mohl okusit kuchyni i servis mostecké Ristorante Nautico. V té době už pár hodin slídil v podniku volajícím o pomoc štáb pořadu. Záběry si kameramani pořizovali pod záminkou natáčení castingového videa. Personál tak nic nehrál, všichni se chovali jako jindy.

Šok přišel v momentě, když se na place zjevil odmaskovaný Zdeněk Pohlreich, zastavil provoz a pozval všechny, aby se hned šli podívat, jak podnik vedou. Slzy, výtky vystřídalo 24 hodin pekelné dřiny.

Kdo jste nestihli premiéru v televizi, sledujte celý 1. díl a neuvěřitelné nasazení a odhodlanost všech účinkujících pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět online:

Kdo máte chuť porovnávat hlášky Superšéfa s těmi, které zazněly během vysílání legendárního Ano, šéfe!, můžete také začít hned.

Přehrajte si sestřih nejlepších hlášek z Ano, šéfe!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.