(Ne)obyčejný kluk: Nahlédněte do světa malého hrdiny s jinou tváří 6. 1. ve 20.15 na Primě

Žít plnohodnotný život se znetvořeným obličejem je pro malého Augusta velice těžké. Okolí se mu posmívá a podléhá předsudkům. Podaří se mu začlenit mezi ostatní a najít v životě své místo? Sledujte rodinný film 6. 1. ve 20.15 na TV Prima.

Film pojednává o malém Augustu Pullmanovi, který se narodil s obličejovým dědičným postižením, jež mu výrazně ztěžuje začlenění mezi zdravé děti v nové škole. Auggieho osud nebyl lehký již od samého porodu. Lékaři se museli hodně snažit, aby miminko vůbec přežilo první minuty na tomto světě. Hlavní hrdina příběhu prošel mnoha plastickými operacemi a podstatnou část svého dosavadního života strávil doma pod helmou kosmonauta.

Nadané dítě nezapadá

Auggie je velmi inteligentní dítě – miluje fyziku, vesmír, Star Wars a Minecraft. Po domácím vyučování teď nastupuje do klasické páté třídy a začátky jsou složité – některé děti se mu posmívají a nechtějí se s ním kamarádit. Začlenit se mezi ostatní a dokázat sám sobě, že i s jiným obličejem může malý kluk žít jako normální člověk, je snad nejtěžší úkol, kterému byl doposud vystaven.

Nechte se vtáhnout do dojemného příběhu rodiny, která statečně bojuje s osudem a sledujte, jak se malému Auggiemu povede začlenit do kolektivu ostatních dětí. (Ne)obyčejného kluka vysíláme na Primě 6. 1. ve 20.15.

Užijte si nový rok s naším bohatým romantickým obsahem online na iPrima.cz:

5 zajímavostí z filmu (Ne)obyčejný kluk:

  1. Nemoc, kterou trpí Auggie, se nazývá Treacher Collinsův syndrom
  2. Jacob Tremblay miluje Star Wars, stejně jako jeho postava Auggie
  3. Film se natáčel ve Vancouveru (Kanada) a v New Yorku (USA)
  4. Kromě Jacoba Tremblaye, který hraje Auggieho, si ve filmu zahrála i jeho sestra a otec
  5. Miranda oslovuje Augusta jako „major Tom“. Je to odkaz na píseň Davida Bowieho – Space Oddity, která je o astronautovi jménem Major Tom.

Hrají: Jacob Tremblay, Julia Roberts, Owen Wilson, Mandy Patinkin a další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.