Neznáte Mauru Isles? Co je její nejtíživější tajemství, jak se změnila během sedmi let?

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (1) - upoutávka

Maura je podivínská polovina etrovertní Jane Rizzoli. Ženy z Rizzoli & Isles měly ale vždy co říct, třeba kvůli tomu, že za sebou mají poměrně hodně hrůzy. Ale i změny fyzické. Shrnuly jsme pro vás zásadní momenty Maury Isles.

Co uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE?

Rozhodně dvě ženy, které se nezaleknou ničeho. Prožily toho tolik, že jim žádný kriminální případ už nemůže dělat vrásky. V jejich osobních životech to ale takové rozhodně není.

Co uvidíte ve čtvrtek v Rizzoli & Isles? Doktorka Maura Isles vítá na pitevně lékaře, bývalého vojáka, který přijel na šestiměsíční stáž. Jane Rizzoli mezitím vyšetřuje smrt mladé dívky, která souvisí se střelbou na nástupišti metra...

Rizzoli & Isles uvidíte na Prima LOVE ve čtvrtek ve 20.15!

Co nevíte o Mauře Isles?

Maura vyrostla v bohaté rodině, která ji jako dítě adoptovala. Jejím biologickým otcem je však irský zločinecký boss Patrick „Paddy“ Doyle a matkou dr. Hope Martin. Ta se v seriálu poprvé objevila ve třetí sérii a diváci tak zjistili, že jak Maura, tak Hope nakonec skončily u stejné profese – patologie. V seriálu nakonec nechybí ani Paddy, který má roli zrovna ve čtvrtečním díle.

PROČ SE MAURA ISLES PROHÁNĚLA NAHÁ NA KONI? TO SE DOZVÍTE TADY

Jak vypadá Maura v pět ráno bez make-upu?

Sasha, která sem tam doporučuje i své oblíbené kosmetické výrobky, se totiž tentokrát rozhodla pro mírně netradiční krok a hodila na svůj účet fotku, kde nejenže nemá žádný make-up, ale zrovna také vstala v postele. Takhle to Sashe sluší v 5 ráno.

PODÍVEJTE SE NA TO, JAK VYPADÁ HEREČKA Z RIZZOLI & ISLES BEZ MAKE-UPU

Je Maura milenkou Jane?

Zatímco někteří příznivci seriálu vidí v Rizzoli & Isles jenom dvojici kamarádek, které si pracovně i lidsky padly do noty, jiní píší příběhy, v nichž hlavní hrdinky tvoří milostný pár. A stříhají videa, která tento názor doplňují. Ačkoliv většina fanoušků odděluje fan fiction a skutečný seriál, podle Angie Harmon, která ztvárňuje pragmatickou policistku Jane Rizzoli, jsou některé reakce příznivců seriálu i ve stylu: „Nebudeme koukat na seriál, pokud jim nenapíšete líbačku.“

JSOU RIZZOLI & ISLES MILENKY?

Sledujte Rizzoli & Isles každý čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek