Nic mě nezastaví aneb Boj o znovunalezení dcery začíná

Maroko je sice krásná země, ale dokáže i být setsakramentsky nebezpečná. Na vlastní kůži to okusí agentka FBI, která se sem vypraví se svou malou dcerkou na dovolenou. Primu si pusťte v neděli ve 22.55.

Lisa Brennan je agentka FBI a také svobodná matka malé Sophie. Po náročném období v práci i v osobním životě se rozhodne odjet si ode všeho někam daleko odpočinout. Spolu s dcerou zamíří do exotického Maroka na zaslouženou dovolenou. Jenže rodinná idylka se promění v peklo, když místní gang překupníků dětí unese malou Sophii.

Lisa nemá nikoho, na koho by se mohla obrátit o pomoc, nikoho, komu by mohla důvěřovat. Ve špinavých uličkách a nehostinné krajině svádí boj na život a na smrt, boj za znovuzískání své dcery, ve kterém se nehodlá zastavit před ničím a nikým. Ani obvinění z vraždy zdánlivě nevinného muže, jež nad ní visí jak Damoklův meč, ji nemůže odklonit od cíle. A navíc začíná být čím dál víc zřejmé, že její kontakty v USA, hrají v celé záležitosti větší roli, než se původně zdálo.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Thriller s docela pohlednou Angelou Dixon v hlavní roli vám nabídne jednoduchou zápletku na jasně nalinkovaném papíře. Nečekejte žádnou top akci, ani bůh ví jaké dialogy či hlášky. Žánrové zařazení snímku je jasné od prvních minut a drží si ho celou stopáž. Akční thriller v hlavní roli s agentkou / mámou, která umí i chlapům pěkně nakopat zadek a nezalekne se žádné výzvy. Natáčelo se skutečně v Maroku, takže boční uličky města i vyprahlá krajina kolem jsou autentické a snímku to rozhodně sluší. Zápletkou a provedením připomíná film 96 hodin (Taken), kde bývalému agentovi Bryanovi aka Liamu Neesonovi unesou dospívající dceru a její otec má 96 hodin na to ji vypátrat, než nenávratně skončí v harému bohatého šejka a slehne se po ní zem. Bohužel zde žádného Liama Neesona ani jeho ekvivalent nečekejte, ale pokud máte náladu na nenáročný akční snímek a dokážete přivřít oči nad místy nelogickým scénářem, užijete si nezávadnou oddychovku.

Možná jste o filmu Nic mě nezastaví netušili, že…

  • Ražisér Howard J. Ford je zodpovědný i za scénář snímku a dokonce i za jeho produkci.

Film Nic mě nezastaví sledujte v neděli ve 22.55 na Primě

Drama / Thriller

(USA / Maroko / Španělsko / Velká Británie, 2015)

Režie: Howard J. Ford

Scénář: Howard J. Ford

Kamera: Travellian Skipaldi

Hudba: Imran Ahmad

Hrají: Angela Dixon, Nigel Whitmey, Lisa Eichhorn, Velibor Topic, Heather Peace, Glenn Salvage, Darcie Lincoln, Sarah Perles, Michael Xavier

Sdílejte článek
Štítky film

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.