Noc v poušti: Pusťte si online Stanu Katic ve filmu!

Hvězda a miláček televizních diváků, Stana Katic, kterou většina zná z Castla na zabití, se objeví ve filmu Noc v poušti. Film pro každého fanouška krásné Stany Katic si můžete pustit online.

Stana Katic ve filmu poprvé na Prima LOVE

Kromě dokonalého příběhu, který se natáčel v Jordánsku, kde uvidíte i nádherné cizokrajné záběry, se můžete těšit na krásnou herečku Stanu Katic. Hvězda seriálu Castle na zabití napínavý film natáčela ještě během práce na Castlovi na zabití. Ona sama má k východu velmi blízko, její rodina pochází ze Srbska, kam Stana často jezdí. Sama měla v Chorvatsku v jednom rodinném klášteře dokonce v roce 2015 svatbu.

PODÍVEJTE SE NA FILM NOC V POUŠTI ONLINE

Poznejte Stanu Katic lépe:

Žádná hvězda! Stana Katic jezdí metrem jako normální lidi

Stana Katic miluje klasický řízek

Stana Katic sní v několika jazycích. Jak to funguje?

Stana Katic ukázala manžela

O čem je snímek Noc v poušti?

Rachel se dozvěděla o záhadné smrti svého bratra v jordánské poušti. Jako jediná příbuzná musí identifikovat tělo, které jí však nechtějí vydat, protože mají podezření na Davidovu ilegální činnost. Rachel musí zjistit, proč David zemřel a kdo za to nese vinu... Rachel Rozmanová pracuje jako lékařka v Los Angeles. Jednoho dne se dozví, že její bratr David byl nalezen mrtvý v jordánské poušti a Rachel musí identifikovat jeho tělo. Neviděla bratra tři roky. Vždy chtěl být archeologem, ale byl také idealista a lovec pokladů. Hledal náboženské předměty a artefakty. Když Rachel bratra identifikuje, dozví se, že Jordánci jí tělo nevydají, protože mají podezření na to, že David pašoval starožitnosti. Jeho smrt nebyla nehoda. Někdo ho připoutal k volantu, prostřelil mu pneumatiky a ponechal žáru pouště. David se naposledy snažil dovolat muži jménem Charles Du Plessis do Dubaje, který je sběratelem. David si něco vyřezal do ruky, mohl by to být nějaký vzkaz. Rachel netuší, co bratr v Jordánsku dělal, a neví ani, co by mohl znamenat vyřezaný obrázek. Společnost jí dělá Jake Al-Shadi, pracovník amerického velvyslanectví.

V Davidově hotelovém pokoji, který policie uzavřela, někdo byl a očividně něco hledal. Našli tam pozvánku na akci jordánské univerzity. Jde o uctění profesora archeologie Abdula Rahmana al Ahmada. Když ho vyhledají, profesor jim řekne, že David s ním chtěl mluvit, ale na veřejném místě, a proto ho pozval na tuto akci. Nakonec s ním ani nemluvil, protože Davida vyhledala nějaká žena, která mu udělala scénu, a on s ní odešel. Jake chce, aby Rachel odjela domů, ale to ona nemá v úmyslu. Jakovi poví muž z velvyslanectví, Conrad Hanley, že hledají nějaký svitek a Rachel by mohli použít jako návnadu, aby jim ho pomohla najít.

Sledujte na Prima LOVE v sobotu Noc v poušti!

Akční / Dobrodružný

USA, 2016, 92 min

Režie: Amin Matalqa, Annemarie Jacir

Scénář: Terrel Seltzer

Kamera: Zoran Popovic

Hudba: Austin Wintory

Hrají: Stana Katic, Darby Stanchfield, Glenn Fleshler, Raza Jaffrey, Ronald Guttman, Nadim Sawalha, Alfonso Bassave, Meg Cionni

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.