Seriály a filmy

2. března 2021 21:16

Malvína Pachlová jako nová holka pro Lukáše. Ostrouhá protivka Saša?

Vesmír je pořádně kreativní, pokud se lásky týká. Zamotá, co se jen zamotat dá... A tak i na Lukáše, který vypadal (a možná si sám ještě myslí, že je) beznadějně zamilovaný do Saši, nastražil past. Do děje vstupuje milá, hodná, veselá Eliška v podání herečky Malvíny Pachlové (29).

Možná byste o Elišce (Malvína Pachlová) rádi věděli víc. Tak tedy...

Eliška je učitelka v mateřské škole, sympatická a na první pohled bezstarostná holka a Lukášova letitá kamarádka. S Eliščiným bratrem Mirkem a s Lukášem tvořili od dětství partičku. Mirek jde ale z problému do problému, se škraloupy se mu těžko hledá práce a Eliška s Lukášem se mu snaží pomoct. Společná starost o Mirka mezi nimi vytvoří další pouto. Jiné než to z dětství… Toho si všímá nejen Lukáš, ale i Saša, které Lukáš rozhodně není lhostejný, jakkoli se o tom snaží přesvědčit sebe i jeho. Co se stane, až dá Lukáš na misku vah veselou nekonfliktní Elišku a arogantní tvrdou Sašu? A co teprve, až Eliška odhalí svoji nedávnou minulost, o které Lukáš nemá ani tušení…

Podívejte se, jak to vypadalo, když se Eliška poprvé vydala do Rubavy Lukáše hledat.

Kdo z Rubavy naopak honem utíká alespoň na pár dní, to je Mery. Románek s Davidem jí evidentně přerůstá přes hlavu, a tak se vynasnaží schovat se na chatě. Jenže to jí nevyjde. Dialog s Davidem, to je učebnicový příklad toho, jak zamilovaný manipulátor dokáže svou milou přesvědčit.

Sledujte, jak mu to jde

A aby nebylo malérů dost, rozhodne se Bára neposlechnout Katku a vyzradit Matymu tajemství.

Tohle nemůže dopadnou jinak, než velkým třeskem

Sledujte seriál Sestřičky na Primě každé pondělí a středu ve 20:15 hodin.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.