Seriály a filmy

1. března 2013 09:00

Markéta Zídková

Nová megashow Máme rádi Česko!

České celebrity na pranýři vědomostí. Dávaly pozor ve škole? Znají historii své země, filmové hlášky, písničky? Nový pořad Máme rádi Česko prověří nejen znalosti diváků, ale především jejich vědomosti. Startujeme s příchodem dubna.

Velkolepou vědomostní zábavnou show Máme rádi Česko bude provázet populární ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni“ v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří - Lou Fanánek Hagen!

Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Kolik toho o Česku vědí herci, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého šoubyznysu? Máme rádi Česko v dubnu na Prima family!

Podívejte se na rozhovor s režisérem show Michaelem Čechem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.