Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět. Ještě větší jízda než Ano, šéfe! říká Zdeněk Pohlreich

SUPERŠÉF 24 HODIN PEKLA A ZPĚT (4) - upoutávka

Poslechněte si v rozhovoru pro web iPrima.cz, jak pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět představuje jeho hlavní aktér, šéfkuchař a moderátor Zdeněk Pohlreich, a režisér Pavel Nosek. První díl oblíbeného pořadu uvidíte už v neděli 29. listopadu ve 20.15 na Primě!

Šéf se vrací na Primu jako Superšéf. První díl populárního pořadu uvidíte už v neděli 29. listopadu ve 20.15 na Primě!

Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je formát, který volně navazuje na Ano, šéfe! Akorát se hospody nesnažíme udělat za pět dní, ale máme na to jen 24 hodin,“ říká Zdeněk Pohlreich.

Dá se ve vražedném termínu tolik napravit? „Musí. 24 hodin je časový limit, do kdy jsme schopni té hospodě vdechnout nějaký nový menu, udělat nějaké zásadní změny v kuchyni a v interiéru, což se v minulosti nestávalo. Vražedný tempo to je, ale dělá to násobně větší štáb než Ano, šéfe!

V čem se novinka podstatně liší od předchozí legendy Ano, šéfe!?

Superšéf je živější, má rychlý střih. Je to takový lehce hektičtější, ale divácky zajímavější.

Poslechněte si vše zásadní o pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět na videu ze zákulisí natáčení:

Superšéf Zdeněk Pohlreich k novince ještě dodává: „Chtěli jsme naší prací přispět k tomu, aby zvolená restaurace byla lepší nebo aby se všem zjednodušil život. Kdy se vám stane, že dostanete zdarma například myčku? Líbilo se mi stupňování emocí od šoku přes překvapení k závěrečnému nadšení. Navíc lidé byli většinou zaskočeni tím, co vše se dá změnit za jediný den. To je perfektní poselství celého Superšéfa. Změny se mohou dít, jen lidi musí chtít. A to platí nejen pro obor, ve kterém se pohybuju já.“

Nenechte si ujít velký návrat Zdeňka Pohlreicha na televizní obrazovky Primy!

První díl pořadu Superšéf 24 hodin do pekla a zpět uvidíte v První díl uvidítě už v neděli 29. listopadu ve 20.15 na Primě!

Podívejte se na televizní upoutávku k dílu: