Ďábelská lest na personál v pořadu Superšéf. Netuší, že už se natáčí naostro!

Jak se během natáčení pořadu Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět podařilo utajit nezaměnitelného Zdeňka Pohlreicha před hospodskými i veřejností a jak je možné, že si personál navštívených podniků "nevšimne" kamer? Tady je odpověď režiséra i samotného Zdeňka Pohlreicha:

Očekávaný pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět uvidíte v premiéře už v pátek 7. února ve 20.15 na Primě.

Úkolem Superšéfa Zdeňka Pohlreicha a jeho týmu bude, postarat se během pouhých 24 hodin o restauraci od kuchyně až po redesign interiéru a pomoci majitelům vyvést podnik doslova z pekla!

Určité kouzlo celému formátu dává i menší lest. V podniku totiž na začátku nikdo netuší, že už to, co umí, předvádějí světu naostro a že i jídla, která připravují pro hosty stejně jako každý den, vaří už k první ochutnávce samotného Zdeňka Pohlreicha. Ten v pořadu Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět uskutečňuje první návštěvy v dokonalém převleku!

Kameramani na place nikomu na začátku nevadí, protože si všichni první den mylně myslí, že se zatím natáčí jen castingové video.

Poslechněte si Zdeňka Pohleirecha i režiséra Pavla Noska, jak se drží Superšéf v utajení:

Pusťte si také upoutávku na premiérový díl pořadu Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět a těšte se na pátek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.