Seriály a filmy

10. července 2017 15:33

Petra Kloidová

Obyčejný výšlap v Prázdninách? Ne, poznávačka stromů a černé puntíky!

Prázdniny (3) - poznávačka

Jano svou profesi nemůže odložit ani během prázdnin. Všem ale leze pořádně na nervym protože z obyčejného výletu je zkoušení u tabule. Podívejte se an exkluzivní scénu ze středečního dílu Prázdnin.

Zeměpisář a tělocvikář Jano si zkrátka nedá pokoj, neustále zkouší drobotinu z různých vědomostních otázek. Černé tečky za chyby a přešlapy dětí rozhodně nevymizely a všem lezou na nervy.

Zdeno dělá, co může, aby se udržel. I z obyčejného výšlapu v lese totiž Jano dokáže udělat atmosféru jako zkoušení u tabule. Děti se však příliš u poznávačky listnatých stromů nechytají kromě dcery Jana.

Podívejte se na exkluzivní scénu už dnes!

Co dalšího uvidíte během středečního dílu Prázdnin na Primě?

Jaké by to byly prázdniny bez lezení po stromech? Jenže Lily zůstane zaklíněná na stromě, běží ostatní děti pro žebřík, ztratí ale orientaci a tak nezbývá než dojít na chalupu a jít Lily vysvobodit společně s otci. Přes všechno se rodinná výprava ještě před polednem nakonec vypraví na túru k vyhlídce, kterou naplánoval „pan učitel“. I přes protesty některých jdou všichni společně.

Za vedoucího výpravy se nominuje Jano. Jako učitel tělovýchovy a zeměpisu má nejvíce zkušeností, jeho kompas ale nefunguje a on zabloudí. V lese tak všichni zažijí mnoho nepříjemných chvil a situací, protože netuší, kde jsou. Skupina se rozdělí, Zdeno s Lacem odmítají s Janem pokračovat. On se pak ale s částí dětí dostane na rozhlednu první. Když dorazí Sledujte Prázdniny každou středu na Primě ve 20.00!

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.