Seriály a filmy

25. března 2013 20:21

Markéta Zídková

Ondřej Synek a Barbora Munzarová vykouzlí u Krampola nirvánu

Víte, kde žijí chachaři? Nebo co je to nirvána? Vy možná ano, ale co vaši sousedé? To otestujeme spolu s Jiřím Krampolem v jeho pořadu Nikdo není dokonalý.

Toto úterý se můžete těšit na herečku Barboru Munzarovou a skifaře a stříbrného medailistu z letních olympijských her v Londýně Ondřeje Synka. Jaké je Ondřejovo původní povolání? A kdy si Bára zahrála Adinu Mandlovou?

Dívejte se v úterý 26. března ve 20.15 na Prima family.

Stříbrný medailista z Londýna Ondřej Synek a půvabná divadelní a seriálová herečka Bára Munzarová mají leccos společného. Například oba milují motorky a motory vůbec a také hodně cestují. Zatímco Ondřej ale cestuje nerad, protože prý z daného místa nakonec vidí pouze letiště, hotel a sportoviště, kde se konají závody, Bára naopak cestuje ráda. Zavzpomíná na dobrodružné cesty obytnou Avií, které s ní v dětství podnikali její rodiče – Luděk Munzar a Jana Hlaváčová. Kdy šlo Bářině mamince o život?

Bára nebude mluvit jen o cestování, ale také o herectví, konkrétně o svých začátcích. Diváky pozve i na představení, v nichž hraje v současnosti. Které jí obzvlášť přirostlo k srdci? A v jaké inscenaci si zahrála Adinu Mandlovou?

Ondřej se ve vyprávění vrátí na olympiádu v Londýně a prozradí, co pro něj bylo nejtěžší a jakou před těmito závody uzavřel sázku. Taky se zamyslí nad budoucností, která ho čeká, až se rozloučí s vesly. Prý by se rád živil vlastníma rukama, práci v kanceláři si neumí představit. Mimochodem – víte, jaká je Ondřejova původní profese?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.