Seriály a filmy

30. června 2018 10:52

Ilona Blašková

Pánové, nevíte jak se seznámit? Naše celebrity vám poradí!

A teď tady máme takové vztahové okénko pro nezadané pány. Tak, chtěli byste se seznámit, ale nejde to? No tak v tom případě děláte asi něco špatně. Máme pro vás rady zkušených žen napříč věkovými kategoriemi. A to by bylo, aby se na vás štěstí už neusmálo!

Přijít na to, jaká balící návnada zabírá u žen, není jen tak. Ovšem pánové nezoufejte. Tady je pár užitečných rad, které stoprocentně fungují. Podle modelky Nikol Buranské je v jednoduchosti krása. Podle ní zabírá klasické pozvání na oběd.

„V mém věku už potřebuji, aby ten chlap měl noblesu. Měl by být chytrý, vtipný a voňavý. Aby nebyl trapný a nebyl metrosexuál, co se pořád pozoruje,“ řekla herečka Mahulena Bočanová. Podle Veroniky Arichtevy funguje ignorace, která ženy přitahuje. „Metoda nezájmu funguje od školky do pozdních seniorských let,“ souhlasila Nikol Štíbrová.

Sice se říká, že chybami se člověk učí, ale pojďme se jich radši vyvarovat. Monika Leová například nesnáší pískání a oslovení typu - kotě. „Měla jsem takové obdivovatele, kteří mě pozvali na večeři, a když přišel účet, tak hledali jaká je omítka na stropě,“ prozradila moderátorka Zuzana Belohorcová.

„Měla jsem jednou rande, kdy pán celý večer mluvil o tom, co má. A vůbec ho nezajímalo, co mám já. On tedy věděl, že mám hovno. Tak to mě jako nudilo a málem unudilo k smrti,“ řekla zpěvačka Martina Pártlová. Takže pánové, až zase budete potřebovat s něčím poradit, stačí říct!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.