Pátek rozhodne, jak dopadne souboj krásek v Prostřeno!

Poslední soutěžící tohoto týdne je II. vicemiss České republiky 2009 Hana Věrná. Vybojuje nejzkušenější kuchařka mezi misskami zájezd k moři?

„Brzy jsem se osamostatnila, takže jsem se naučila vařit sama,“ říká o sobě poslední hostitelka a nejzkušenější kuchařka týdne plného půvabu. „Měla jsem ale maminku a babičku na telefonu. Lásku k vaření jsem zdědila po mamce, ale vařím trochu jinou kuchyni, používám jiné suroviny a koření,“ prozradí o svých kulinářských zkušenostech Hanka Věrná.

Holky pozve do svého bytu v Holešovicích, kde bydlí s přítelem a kam si sama navrhovala nábytek. Hostitelka nezapomene ani na květinové dekorace. Uvaří moderní českou kuchyni s panenkou a houbovou omáčkou, celkem výživný předkrm a tři dezerty! Na ty spotřebuje hodně vanilky a hodně semínek, která musí z vanilkových lusků vyškrábat, což je pro ni prý „úplný porod“.

Bramborákové těsto na kuřecím řízku asi dělám zbytečně, myslí si Hanka, holky si to maso nejspíš stejně vydlabou. Spoléhá se, že její vydatný předkrm když tak štáb ochotně dojí. Do těstovinového salátu nezapomene dát kukuřici, protože ji má ráda a dává ji skoro do všeho, majonéza je samozřejmě light.

Hanka bude ovšem příjemně překvapená, holkám vyhládlo. Už totiž mají za sebou pěkně adrenalinovou zábavu. Proč se měly pořádně obléct? Na letišti a ve vzduchu to totiž pěkně fouká! Tereza Chlebovská to má snad za trest – bojí se, létání prostě nesnáší. Natož ve vrtulníku!

Tak co myslíte, bude to na vítězství stačit? Výsledek se dozvíte už v pátek v 18.00 na Primě!

Další informace a profily soutěžících najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.