Celebrity

18. listopadu 2021 05:50

Karolína Oehmová

Petra Nesvačilová prozradila svoji úchylku. Jí vánoční ozdoby!

Nesvačilová o závislosti na ozdobách

Petra Nesvačilová nenechává nic na poslední chvíli, a tak už od října má nakoupené všechny vánoční dárky. Vánoce jsou pro tuto herečku velmi oblíbeným svátkem. Možná je to i tím, že jako malá jedla vánoční ozdoby a doteď se musí držet, aby nějakou neochutnala!

Herečka Petra Nesvačilová je momentálně známá z pořadu Inkognito, kde po boku svých kolegů Jakuba Prachaře, Ondřeje Brzobohatého, Miloše Pokorného, Marty Jandové a Richarda Genzera baví diváky při hádání profesí každý čtvrtek večer. Jednou z profesí bylo i malování ozdob, což Petru zavedlo do dětských let.

„Když mi bylo asi 5 nebo 6 let, tak jsem viděla tu třpytící se krásu vánoční ozdoby a zakousla se do ní. Já si to pamatuji, pamatuji si chuť na tu kouli,“ prozrazuje pobaveně herečka a dodává „Vlastně dodnes, když vidím tu ozdobu, tak mám chuť se do ní zakousnout. Prostě je to tam pořád.“

Tip na klidné Vánoce?

Možná právě kvůli této zálibě Petra myslí na Vánoce už od září. Díky tomu má už v říjnu nakoupené všechny dárky, a vyhne se tak předvánočnímu shonu, který má většina z nás. „Ano, je to tak. Už mám všechny vánoční dárky. Ráda dávám dárky, takže proto to mám tak brzy hotové,“ přiznává herečka. Takže rada pro všechny: Chcete mít před Vánoci klid a vyhnout se shonu dárků na poslední chvíli? Vytvořte si závislost na vánočních ozdobách a s koncem léta už nebudete myslet na nic jiného!

Jak dopadlo malování vánočních ozdob, můžete sledovat už ve čtvrtek ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.