zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petra Nesvačilová prozradila svoji úchylku. Jí vánoční ozdoby!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: FTV Prima , Vydáno: 18.11.2021
Petra Nesvačilová nenechává nic na poslední chvíli, a tak už od října má nakoupené všechny vánoční dárky. Vánoce jsou pro tuto herečku velmi oblíbeným svátkem. Možná je to i tím, že jako malá jedla vánoční ozdoby a doteď se musí držet, aby nějakou neochutnala!

reklama

Herečka Petra Nesvačilová je momentálně známá z pořadu Inkognito, kde po boku svých kolegů Jakuba Prachaře, Ondřeje Brzobohatého, Miloše Pokorného, Marty Jandové a Richarda Genzera baví diváky při hádání profesí každý čtvrtek večer. Jednou z profesí bylo i malování ozdob, což Petru zavedlo do dětských let.

„Když mi bylo asi 5 nebo 6 let, tak jsem viděla tu třpytící se krásu vánoční ozdoby a zakousla se do ní. Já si to pamatuji, pamatuji si chuť na tu kouli,“ prozrazuje pobaveně herečka a dodává „Vlastně dodnes, když vidím tu ozdobu, tak mám chuť se do ní zakousnout. Prostě je to tam pořád.“ 

Panelisti malují vánoční ozdoby v pořadu Inkognito.
Autor: FTV Prima Panelisti malují vánoční ozdoby v pořadu Inkognito.

Tip na klidné Vánoce?

Možná právě kvůli této zálibě Petra myslí na Vánoce už od září. Díky tomu má už v říjnu nakoupené všechny dárky, a vyhne se tak předvánočnímu shonu, který má většina z nás. „Ano, je to tak. Už mám všechny vánoční dárky. Ráda dávám dárky, takže proto to mám tak brzy hotové,“ přiznává herečka. Takže rada pro všechny: Chcete mít před Vánoci klid a vyhnout se shonu dárků na poslední chvíli? Vytvořte si závislost na vánočních ozdobách a s koncem léta už nebudete myslet na nic jiného!

Jak dopadlo malování vánočních ozdob, můžete sledovat už ve čtvrtek ve 21:35 na Primě! 

Jakub Prachař a Ondřej Gregor Brzobohatý

Odhalení z Inkognita: Rivalita mezi Prachařem a Brzobohatým, Bouček miluje podpatky!

reklama

Související témata: Inkognito , FTV Prima , Petra Nesvačilová , inkognito online , Vánoce , boj se závislostí , ozdoby

reklama

Přečtěte si také

reklama