Seriály a filmy

3. dubna 2018 19:00

Ilona Blašková

Petra Vágnera pronásledovala šílená fanynka

Už jste si naladili náš nový kanál Prima Krimi? Že ne? No tak ale šup! Náš kolega Petr Vágner má nejen naladěno, ale taky má docela zajímavé historky na téma krimi...

Že Petru Vágnerovi sem tam napíše nějaká fanynka, na to už je zvyklý. To prostě k této práci patří. Ale když ho jedna začala dokonce sledovat, to už bylo přes čáru. „Kdysi k nám do divadla chodila jistá fanynka. No a pak se mi dostala na Facebook a začala mi číst zprávy. A pak to došlo tak daleko, že když jsem odváděl děti do příměstské školky, tak jsem asi za pět minut po tom, co jsem je odvedl, dostal fotku na telefon. A tam jsem byl vyfocený zezadu, jak vedu obě děti. A to už bylo hodně,“ prozradil Petr.

A to není všechno! „U nás doma zvonil nějaký šílenec, že mě zná z divadla a že by potřeboval půjčit kanystr s benzinem. Já jsem u toho nebyl, byla u toho žena. A docela jsem byl vyjukanej. On s ledovým klidem řekl, že je ode mě z divadla a že ho posílám. To jsou takové případy, že mi to není vůbec příjemný,“ řekl Vágner.

Díky své práci si Petr vyzkoušel i opačnou roli - roli detektiva. Daboval totiž jednu z hlavních postav v krimi seriálu "Risoli and ails". Zkušenost dobrá, ale v reálu by to pry dělat nechtěl. „Asi bych na to neměl. Když jsem dělal na záchrance, tak jsem viděl nějaké smrťáky a není to moc příjemný,“ dodal.

Nový, už osmý kanál do naší Prima rodiny s názvem Prima Krimi odstartoval již včera. Tak si ho nezapomeňte naladit.

Sdílejte článek