Podívejte se na selfie z natáčení seriálu Hawaii 5-0

Hawaii 5-0 VI (15) - upoutávka

Ani natáčení kriminálek, kde se v každé epizodě řeší vraždy a veškeré negativní stránky lidského pokolení, nemůže být atmosféra negativní. Naopak, v práci na seriálu Hawaii 5-0 se herci a celý štáb dokážou vždy dobře pobavit na něčí účet. Podívejte se na pár selfies přímo ze zákulisí natáčení

Detektiv Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), bývalý námořní důstojník, se vrací do Oahu na Havaji, aby vyšetřil vraždu svého otce. Detektiva čeká bolestivé období a nové začátky, ve kterých mu pomůžou ostatní detektivové.

Místní guvernérka (Jean Smart) ho přesvědčí, aby vytvořil elitní vyšetřovatelský tým. K McGarrettovi se tak připojuje detektiv Danny "Danno" Williams (Scott Caan), bývalý policista z New Jersey, a detektiv Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), jenž byl jako policista v Honolulu neprávem obviněn z braní úplatků. Do týmu se přidá i Chinova sestřenice Kona Kalakaua (Grace Park), okouzlující absolventka policejní akademie. McGarrett si slibuje uzavřít otcův případ a nová Five-O jednotka může bojovat se zločinem na Havaji...

Co uvidíte během pátečního dílu Hawaii 5-0?

Muž jménem Neil přivezl do nemocnice postřeleného člověka, který posléze zemřel. Steve ho jede vyslechnout, ale nebude to lehké, jelikož Neil je autista.

VÍTE O TOM, ŽE HLAVNÍ HEREC SERIÁLU HAWAII 5-0 SE MĚL STÁT NOVÝM JAMESEM BONDEM?

A teď se podívejte na pár fotek ze zákulisí natáčení amerického krimi Hawaii 5-0. Seriál můžete sledovat na Prima LOVE ve 20.15 každý pátek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.