Seriály a filmy

2. srpna 2018 17:15

Podzim na Primě – ve znamení rodinné zábavy, moderátorských es a show

Nadcházející podzim bude na Primě jednoduše prima! Třeba díky seriálové novince Krejzovi, vyprávějící příběhy jedné netradiční rodinky. O velkou zábavu se postarají také Tátové na tahu nebo velkolepá interaktivní show 1 PROTI VŠEM, show, která nemá v televizním světě konkurenci. Seznamte se s podzimními formáty blíže.

Televize Prima je tady s vámi už 25 let. Spolu se uvidíme i na podzim, který bude doslova nadupaný novinkami.

Čtvrtstoletí spolu s vámi se musí řádně oslavit!

Seznamte se se všemi novými podzimními formáty televize Prima na videu:

S podzimním programových schématem odstartuje Prima novou éru televizní zábavy!

1 PROTI VŠEM

„Hlavní vlajkovou lodí podzimní sezony je interaktivní show 1 PROTI VŠEM, kterou uvedeme jako první televize ve střední Evropě. Její jedinečnost spočívá ve speciální aplikaci, díky které se mohou zapojit i diváci doma u obrazovek. Divácky atraktivní bude bezpochyby také ústřední moderátorská dvojice v podání Leoše Mareše a Libora Boučka,“ říká generální ředitel FTV Prima, Marek Singer. V živém vysílání se pokaždé hraje až o 1,5 milionu korun a platí jediné – velká zábava, při které může vyhrát opravdu každý! Tipují se totiž odpovědi na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď na internetu ani vyčíst v encyklopediích.

Vše, co by vás mohlo o show 1 PROTI VŠEM zajímat, včetně pravidel soutěže, najdete na stránkách o pořadu.

Show 1 PROTI VŠEM uvidíte ve středoevropské premiéře jen na Primě, poprvé už v sobotu 1. září ve 20.15

Úterní a čtvrteční večery se mohou diváci těšit na nový rodinný seriál Krejzovi

Seriál Krejzovi s Václavem Postráneckým v hlavní roli se odehrává kousek za Prahou, kde stojí velká rodinná vila s veterinární klinikou, kutilskou dílnou a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu (Vanda Hybnerová), Báru (Markéta Plánková), Cindu (Lucie Polišenská) a Danu (Ivana Korolová) – a jejich partnery. Krejzovi jsou trochu jiná, poněkud bláznivá, ale určitě šťastná rodina.

„Jan je ústřední postavou rodiny Krejzů, otcem čtyř dcer a manželem ženy poněkud vzdálené, taková trošku paní Kolombová. Je mi docela blízký, protože stejně jako on dělá Receptář, který už uvádím několik let, a má stále větší úspěch. Doufejme, že se to promítne i do seriálu. Baví mě na něm i to, že miluje svou ženu a dcery, přestože se jim nesnaží úplně porozumět. Je to člověk, který kde si neví rady, tak nedělá nic. Což mi přijde jako projev hluboké moudrosti,“ prozrazuje o nové postavě herec Václav Postránecký.

Vše o novém komediálním seriálu najdete na stránkách o pořadu Krejzovi

Krejzovi sledujte od 2. září na Primě!

Nedělní večery budou patřit novému komediálnímu seriálu Tátové na tahu

Tátové na tahu přiblíží, co se stane, když si domácnost a výchovu dětí vezmou na starost muži. A i když ústřední hrdinové dělají totéž, co ženy, není to totéž. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o čtyřech moderních rodinách, které budu prožívat svatby, zrození, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se nenávidět, milovat, navzájem si pomáhat, a hlavně bude každý z tátů bojovat o to, aby byl tím nejlepším tátou na světě. V hlavních rolích se představí herci Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Dále hrají Aňa Geislerová, Jana Stryková, Jakub Prachař nebo Eva Josefíková.

Více o seriálu Tátové na tahu najdete na stránce o pořadu Seriál Tátové na tahu startuje na Primě 9. září.

Česko Slovensko má talent se vrací s novou porotkyní a novými moderátory

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je česko-slovenská talentová show, která se poprvé začala vysílat 29. srpna 2010. Vysílá ji česká TV Prima a slovenská TV JOJ. Jedná se o celosvětově nejúspěšnější talentovou show, která se letos dočká své sedmé řady. Porotou prošla řada známých osobností – Jaro Slávik (všechny sezony), Lucie Bílá (2010–2016), Jan Kraus (2010), Martin Dejdar (2011 a 2012), Leoš Mareš (2013), Jakub Prachař (2015–2018), Diana Mórová (2015–2018) a Marta Jandová (2018). První čtyři ročníky moderovali Martin Rausch a Jakub Prachař, další dva roky uváděli pořad Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč, v roce 2018 vznikla nová moderátorská dvojice David Gránský a Lujza Garajová Schrameková. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

Česko Slovensko má talent od 31. srpna na Primě.

Posledních 6 dílů Ano, šéfe!

Gastronomická show Ano, šéfe!, která se za dobu svého vysílání stala skutečně kultovní, spěje do svého finále. Na podzim se na obrazovkách televize Prima objeví poslední díly pořadu. Oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, jemuž dnes ve světě gastronomie neřekne de facto nikdo jinak než Šéf, v nich navštíví Chomutov i pražskou Hostivař, pomůže i pojízdnému bistru – food trucku v Ostravě.

Ano, šéfe! – pořad, který si od samého začátku kladl za cíl pozvednout gastronomii v Česku a který si u diváků získal značnou popularitu, spěje do svého velkého finále. Zdeněk Pohlreich zachraňoval v průběhu téměř 10 let nejrůznější upadající či nefungující gastronomická zařízení. Nouze nebyla o humor a vtipné hlášky, z nichž některé se staly doslova legendárními. Ano, šéfe! se začalo natáčet v roce 2008 a poprvé se Ano, šéfe! objevilo na obrazovkách v roce 2009.

Proč Zdeněk Pohlreich už v natáčení Ano, šéfe! nepokračuje?

Poslední díly oblíbeného Ano, šéfe! sledujte od 27. srpna na Primě.

Ano, šéfová! To budou Jitka a Santo Paganovi

Novinka s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem volně navazuje na pořad Ano, šéfe!.

Jitka dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem Santem vrátila do Česka.Každý z nich zde vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností.

Diváci v pořadu Ano, šéfová! uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný italský syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Poklad z půdy ukáže, že i vy máte možná doma bohatství

Novým diváckým formátem je i Poklad z půdy. V každém díle budou odborníci oceňovat pět starožitností od takzvaně obyčejných lidí, které od nich mohou následně experti-starožitníci koupit v miniaukci. Pořad bude poodkrývat historii a zajímavé příběhy věcí i lidí. Moderátorem pořadu je Jan Rosák.

Poznejte historii, poznejte zajímavé příběhy věcí i lidí. A možná díky pořadu Poklad z půdy zjistíte, že i váš předmět z půdy je ve skutečnosti pokladem!

Kromě nových pořadů a formátů, které se na televizní obrazovku s velkou pompou znovu vracejí, uvidíte i stálice.

Prima stálice v čele s Modrým kódem

Po prázdninové pauze se na obrazovky vrátí i divácky oblíbený seriál Modrý kód s novými napínavými příběhy hrdinů rubavského urgentu. V Rubavě se zabydlí charismatický a sebevědomý Adam Brejcha. Po neúspěšných pokusech najít pro urgent správného primáře se na uvolněné místo vrací Bojan. Saša je rozhodnuta pro náročnou atestaci z neurochirurgie, aby si získala respekt ostatních. Pokračuje vztah mezi Matym a Evou, i když on ji má stále za slabou dívku, kterou je potřeba chránit. Růženka s Vali by si rády z dětského domova vzaly Denisku, situaci ale nečekaně komplikuje dosud neznámý příbuzný. K sobě to stále přitahuje i Prokopa s Petrou, na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petru balí.

Premiérové díly seriálu Modrý kód sledujte od 27. srpna na Primě.

Pokračovat budou také premiérové díly Show Jana Krause a Prima Partičky.

Každý všední den se mohou diváci těšit na nové případy Policie v akci a nové soutěžící – amatérské kuchaře v pořadu Prostřeno!. V neděli po obědě zas dorazí král všech kutilů Láďa Hruška v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky i oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, kterým provádí Václav Postránecký.

České filmové premiéry na Primě

Také letošní podzim nebudou na Primě chybět koprodukční filmy z českých luhů a hájů, které pobaví celou rodinu. Na úspěch Snowboarďáků a Rafťáků volně navazuje letní komedie Bajkeři, pobaví i komedie Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci či film Špindl s hlavní hrdinkou v podání Anny Polívkové. Nejen děti potěší animovaný film Hurvínek a kouzelné muzeum a nechybí ani hraná pohádka Čertoviny od režiséra Zdeňka Trošky. Hlavních rolí pekelníků, kteří se vydají do lidského světa, se zhostili Jakub Prachař a Dominick Benedikt Hájek.

Budeme spolu i na tematických kanálech

Novinky se samozřejmě neodehrají jen na hlavním kanále Prima, ale i na tematických stanicích. Podzim na Prima COOL bude ve znamení zbrusu nového pořadu z domácí provenience. Seriál Vandráci osobitým způsobem zachycuje dobrodružství Pavla Lišky a Jana Révaie na cestě Střední Amerikou. Tito dva herci a kamarádi sedli na motorky a vyrazili z Panamy do Mexika sami na vlastní pěst a vystačili si s tím, co uvezly jejich stroje. Vlastní tvorbu na Prima COOL zastoupí i premiérové díly oblíbených pořadů Autosalon a Těžká dřina.

Chybět nebudou ani oblíbené seriály Vikingové, Námořní vyšetřovací služba L. A. nebo Top Gear. Filmový kanál Prima MAX, který na podzim oslaví své již třetí narozeniny, nabídne jednu filmovou premiéru za druhou: Most špionů, Loupež století, Rozmarný milionář a další skvělé divácké pecky.

Benjamínek mezi stanicemi, Prima KRIMI, přináší exkluzivní podzimní novinku, britský seriál Pád v hlavních rolích s Gillian Anderson a Jamiem Dornanem. Nabídne také seriálové klasiky Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně nebo Castle na zabití.

Naopak zamilovaná témata přinese Prima LOVE, která nabídne premiéru legendárního seriálu Gilmorova děvčata i čerstvou tureckou novinku Příchuť lásky.

Nejoblíbenější český dokumentární kanál Prima ZOOM představí původní český seriál Utajené příběhy českých dějin. Jednotlivé epizody přinesou pohled na zajímavé události české historie. Ojedinělá bude i reality show od BBC Chcete být astronautem?, ve které se představí 12 soutěžících, z nichž jeden se jím stane. Celovečerní snímek Příběh Stephena Hawkinga vzpomene na letos zesnulého britského teoretického fyzika a jednoho z nejznámějších vědců vůbec.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.