Pokračování egyptského dvojboje: Pak nastoupí Král Škorpion

Nemilosrdné barbarské hordy opanují egyptskou poušť a zastavit je může jen odvaha jednoho muže. Ve strhujícím výpravném snímku budete moci být od 22.35 hod. na Prima family přímo u souboje s jednou z největších legend starověku.

Úspěch filmového trháku o mumii, která se může probudit v dnešní době a stále usilovat o nadvládu nad světem, nedal tvůrcům spát. Po náročných přípravách se pustili do natáčení velkolepého příběhu, který celému mumiímu dobrodružství mohl předcházet. Díky kouzlu filmu se tak budeme moci o sobotní noci přenést až o 5000 let v historii lidstva nazpět.

Král Škorpion opravdu existoval. A byl to drsný válečník

Tehdy se nelítostný a velmi ambiciózní muž jménem Memnon postavil do čela velké armády, která si postupně podrobovala rozlehlou egyptskou planinu. Každý odpor byl ztrestán smrtí, každá bitva byla vyhraná. Výpravu nespokojených kmenů se proti obávanému armádnímu vůdci se rozhodl vést odvážný Mathyus. Netušil však, co jej čeká ...

Vy trochu tušit můžete, protože za filmem, který mimochodem nasypal produkční společnosti do kasy zisk téměř 166 milionů dolarů, stojí velmi kvalitní tým. Hlavní postavu svěřil Dwaynemu Johnsonovi, který se v ní mihnul už v druhém pokračování Mumie. Rozhodností i svým bojovým uměním a svalnatou postavou nenechá nikoho na pochybách, že je tím pravým, kdo se ničivé síle může postavit.

Podnikneme s ním tak výpravu za vítězstvím, která nás provede nespoutanou přírodou, dusivým prachem pouště i labyrintem královského paláce. A že bude opravdu na co se dívat, toho je zárukou i jméno režiséra Chucka Russella, který přesvědčil už snímky jako Likvidátor, Dotek zla, nebo Maska.

Na výpravě do starověkého Egypta uvidíte:

  • Úchvatné přírodní scenérie
  • Neuvěřitelné bojové scény
  • Drsné vzezření Dwayna Johnsona, zvaného The Rock
  • Krásu a uhrančivý pohled vnadné Kelly Hu
  • Fascinující výpravu

Na film Král Škorpion se koukněte v sobotu od 22.35 na Prima family.

A předtím si nenechte ujít snímek Mumie: Hrob Dračího císaře

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.