Seriály a filmy

21. června 2018 20:00

Ilona Blašková

Polonahé fanynky na tribunách, i to patří k fotbalovému mistrovství světa

Chlapi teď žijí fotbalem. Po celém světě je teď aktuálně ta nákaza, takže klid! A evidentně se jim v mozku mění na pár dní i hodnoty. Najednou jen auta, pivo, fotbal a krásné ženské. Asi v nich fotbalový svátek budí původní pudy. Možná ale ne u všech! Ale když se podíváte na následující fotografie, možná pochopíte.

Polonahé fanynky na tribunách. Ano, i to patří k fotbalovému mistrovství světa, které tak na sebe poutá pozornost, nejen díky podstatě věci. Pro mnohé dívky po celém světě se totiž stala jakousi fanouškovskou múzou Larissa Riquelme. Ta před osmi lety v Jihoafrické republice fandila s mobilem strčeným mezi ňadry a ihned si tak získala sympatie po celém světě.

Teď už má ale tahle kráska jako maminka dvou dětí zcela jiné starosti. Její místo se tak uvolnilo a štafeta se předává dál. Třeba tahle devětadvacetiletá brunetka je přezdívána jako tzv. přítelkyně peruánského národního týmu a prý se nebojí svůj vršek odhodit vždy, když dá Peru branku.

Tahle Brazilka Suzy Cortez zase v minulosti vyhrála Miss Bumbum. Tedy soutěž o nejkrásnější zadeček a taktéž patří mezi vřelé fanynky. Kromě krajanům ale fandí také týmu Španělska, pro který má prý včetně Lionela Messiho velkou slabost.

Smysl pro sport se ale nezapře třeba ani u Anny Kurnikovové. A kdo ví, komu bývalá tenistka jakožto rodilá Ruska fandí, když jejím životním partnerem je Španěl a známý zpěvák Enrique Iglesias.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.