Pondělní romantika s Robertem Redfordem na Primě: Film Intimní detaily

Jestli si rádi pobrečíte u klasických romantických příběhů, je pro vás snímek Intimní detaily tím pravým ořechovým! Na motivy skutečné události a posléze knižního bestselleru Joan Didionové a Johna Dunneho ho natočil v roce 1996 režisér Jon Avnet. Prima jej vysílá v pondělí ve 23.30.

On je šéfem zpravodajství malé lokální televizní stanice, jemuž jeho vlastní kariérní sny tak trochu nevyšly, ona začínající reportérka s velkými ambicemi. Warren začne mladou Tally zasvěcovat do tajů novinářské profese a pod jeho vedením se z ní stává televizní moderátorka. Nakonec to "dotáhne" až do celostátní televize.

A jak už tak bývá, jak spolu tihle dva tráví spousty času, přeroste jejich vztah z kolegiální roviny nejprve do přátelství a posléze i do vášnivé lásky. Když Warren sleduje "v přímém přenosu" Tallyinu stoupající hvězdu, sám se opět zamiluje do své profese a i on si konečně začíná plnit své sny... V úvodu článku jsme vám ale slibovali i pár slziček, na něž také dojde, jen se nechte překvapit, čím!

V hlavní mužské roli Intimních detailů se jako Warren Justice představil Robert Redford. Stejně jako ve filmech Zaříkávač koní a Vzpomínky na Afriku, i tady se můžete nechat unášet na vlnách jeho modrých očí. Jen pozor, abyste si pak na konci svoje oči nevybrečeli. Rozhodně budete potřebovat dost kapesníků!

Mladou Tally přesvědčivě zahrála krásná Michelle Pfeiffer. Ta už za sebou v době natáčení Intimních detailů měla takové kasovní trháky jako Nebezpečné známosti, Zjizvená tvář a Čarodějky z Eastwicku. Filmu tak bylo díky přitažlivému tématu a známým hereckým tvářím zaručeno pozitivní přijetí nejen i diváků, ale kritiky.

Kromě skvělých hereckých výkonů se můžete těšit i na kvalitní sondu do novinářské profese. Díky režiséru Jonu Avnetovi se vám představí celý svět televizní zpravodajství z druhé strany televizní obrazovky, než z jaké jej znáte obvykle.

I proto stojí za to se na snímek Intimní detaily podívat. Prima ho vysílá v pondělí ve 23.30.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.