Seriály a filmy

16. července 2015 07:00

Petra Kloidová

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Někdy se i nepříjemný trapas dokáže zvrhnout ve skvělou pracovní nabídku. O tom může povyprávět mladá herečka, která se během konkurzu setkala se svým budoucím britským slavným kolegou, jehož při líbání prostě tak trochu "osoplila".

BBC seriál Tři Mušketýři, které uvádí Prima každé pondělí ve 20.15, a to rovnou dva díly za sebou, má mnoho fanoušků nejen v "rodné" Velké Británii, kde patří tento seriál mezi druhý nejoblíbenější z domácí tvorby (ano, Doctor Who je první), ale slaví velké úspěchy i po Evropě. O francouzských fanynkách by vám toho statní a krásní herci mohli hodně vyprávět. A ty by daly všechno za to, aby si vyzkoušely to, co představitelka Constance, Tamla Kari se seriálovým d´Artagnem.

Luke Pasqualino je pětadvacetiletý krasavec, který britské dívčí publikum provokuje už pár let. Nejprve mladé dívky okouzlil už v seriálu Skins, pak v Borgiích, teď je dostává do kolen kvůli své roli d´Artagnana v televizním zpracování knižní předlohy Alexandra Dumase. Zatímco Luke byl jedním z herců, jež dostali hereckou nabídku rovnou, Tamla se kvůli roli nebojácné Constance musela zúčastnit konkurzu, kde se potkala s budoucím d´Artagnanem.

Konkurz s chřipkou

Sama přiznala, že teď na konkurz vzpomíná s úsměvem, v ten moment jí ovšem do zpěvu příliš nebylo. S okouzlujícím Lukem se totiž měli líbat, což by nebylo nic katastrofálního (půlka britského televizního publika by si nejspíš vytrhala štěstím vlasy), ale Tamla měla v ten moment jednu z nejhorších chřipek ve svém životě: „Na konkurz jsem přišla nemocná, hlas jsem měla jako chlap, byla jsem oteklá a při líbací scéně s Lukem mi začala téct nudle z nosu po obličeji.“

Divákům a divačkám můžeme prozradit už teď, že její traumatická zkušenost se vyplatila. Tamla bude už co nevidět v dalších dílech, které uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě, svádět boj, jestli s mladičkým d´Artagnanem plně okusí milostné dobrodružství, nebo naopak. Jedno je jisté, seriálová Constance bude d´Artagnanovi pomáhat, aby se i on konečně dostal oficiálně do klanu mušketýrů. Jenže v ten moment se objeví i sličná Milady, jež má na okouzlujícího mušketýra políčeno...

Více uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Podívejte se na to, jak Luke Pasqualino skvěle ovládá češtinu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.