Seriály a filmy

27. prosince 2013 14:23

Markéta Zídková

Poslední letošní Jan Kraus: Nemanželský syn Jana Wericha, Štefan Margita a farářka Vendula Kalusová

Pro syna Jana Wericha byl jednu dobu domovem kojenecký ústav. Štefan Margita si doma nezazpívá. A Vendula Kalusová si domů práci nenosí, tedy doma nekáže. Jací jsou, co mají rádi - než večer usednou u Jana Krause, přinášíme naše tři vlastní rozhovory. A na Primě budou dnes ve 22.10.

Štěfan Margita bývá často považován za manžela Hanky Zagorové. Přitom je špičkovým operním zpěvákem, který vystupuje i v Metopolitní opeře.

I když ho na Slovensko nezvou a v Čechách ho také příliš neuslyšíte, příští rok to bude jinak - těšit se můžete na turné s Dagmar Peckovou v Čechách i na Slovensku s názvem „Začínáme končit“.

Naštěstí zatím jen začíná, jinak je to pořád vitální pán. Přesvěčte se na tomto videu:

Dalším hostem bude evangelická farářka Vendula Kalusová. Sympatická žena, která si přivydělává jako kaplanka ve věznici, protože jak sama říká, platy v církvi nic moc. Tady si poslechněte rozhovor:

A do třetice všeho dobrého a zlého Jiří Werich Petrášek, který se až po smrti svého papírového tatínka dozvěděl, kdo byl jeho biologickým otcem:

Doufáme, že jsme vás navnadili. Všechny tři uvidíte v Show Jana Krause dnes večer ve 22.10 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.