13 nejlepších scén roku 2013 na Primě. Pusťte si je znovu

Čím jsme vás na Primě v roce 2013 nejvíc dostali? Udělali vám dobře naše filmy, nebo jste vždy se zvědavostí usedali u Cest domů, bavili se s pořadem Máme rádi Česko, na 3 a půl měsíce se nastěhovali k VyVoleným? Vybrali jsme pro vás 13 videí, která podle nás patří k nejlepším. Pojďme se pobavit.

V roce 2013 jsme vám přinesli bezpočet skvělých filmů, jen namátkou Pretty Women, Láska nebeská, Dobrý ročník. Vedle toho pro vás natáčíme i vlastní zábavné soutěže a talk show. A ty Primě, tedy pardon, prvního půl roku televizi Prima family, moc slušely.

Reportéři z naší internetové redakce nechyběli po celou dobu jejich natáčení v zákulisí.

Připomeňte si pár nejsilnějších momentů, které jsme pro vás vybírali na web. Ať už se jedná o sestřihy z vlastních pořadů nebo o materiály ze zákulisí.

Přehrajte si také bonusová videa, jež najdete v odkazech ve článcích u každého pořadu.

Tak jdem na to, vezmeme to pěkně chronologicky, takže pokud se třesete na VyVolené nebo Talent, najdete je na konci.

Jarní sezóna odstartovala megashow Máme rádi Česko. Proklikněte ZDE:

Vylomeniny

Komornějším pořadem jarní sezóny, který byl zároveň dokonalou sociologickou sondou, byly Vylomeniny. Bylo mnohdy kouzelné sledovat, jak lidé spolu komunikují. A za co se jsou schopni stydět, co jsou naopak schopni kousnout.

Tady najdete sestřih nejvtipnějších scének:

Farmář hledá ženu

Když se dva hledají, často vtipná slova padají. Zejména když farmáři popisovali své představy o vysněné ženě. Pamatujete, jak Mirek prohlašoval, že by rád takovou, která by se občas se sekačkou po zahradě proběhla.

Tato seznamka je hlavně o emocích a romantice. Pořad Farmář hledá ženu tak v roce 2013 uzavřel díl, kdy jsme se vrátili za farmáři z řad minulých a podívali se, kdo se s kým dal dohromady. A vytáhli jsme pro vás momenty, kdy i muži měli slzy v očích. Připomeňte si je:

Polívka na víně

Jaro zpestřila ještě jedna show:

QI na vše máme odpověď

U této panelové show jste si mohli pořádně zaexperimentovat se svými vědomostmi. O správnosti odpovědí rozhodoval Leoš Mareš.

Show Jana Krause

Každý pátek vás dostává Jan Kraus se svým pořadem Show Jana Krause. Pravidelně si jeho hosty půjčujeme, než je přenecháme Janu Krausovi. Tady naše rozhovory, které jsme s nimi pořídili:

Sólo pro šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha

Zdeněk Pohlrech nejprve učitelem v show Vařte jako šéf!

V totmo pořadu příjemnou a vtipnou formou naučil diváky i své tři učedníky ve studiu mnoho kuchařských fint i receptů. Pamatujete si je ještě? Jestli ne, jsou vám k ruce na webu - ve speciálu Vařte jako šéf!

Už dost, šéfe! volali také v některých hospodách

Jako obávaný a respektovaný šéf se letos Zdeněk vrátil do několika podniků, které napravoval v předešlé sérii pořadu Ano, šéfe!

Nakonec Česko vařilo s Pohlreichem živě

Na závěr roku pak se Zdeňkem Pohlreichem mohlo vařit hned celé Česko. Celkem osm sobotní večerů ukazoval v přímém přenosu se svými hosty, jak si připravit tříchodové menu během jedné hodiny. Dejte si také porcičku.

Cesty domů

Celý rok nás doprovází oblíbený seriál Cesty domů. Zásadním bodem zlomu byl odchod Rudolfa a Petra:

O vtipy v nové řadě se stará zejména Filip Čapka v roli gaye Sváti. Podívejte se na jednu z povedených scén:

Česko Slovensko má Talent

Pořad skončil nedávno a tak si určitě vybavíte řadu vtipných, dojemných i trapných momentů. O zábavu se starali zejména moderátoři. Tady najdete jejich perly:

VV

No a VyVolení - tady asi jedno video nestačí.

Když jsme vás po skončení soutěže nechali hlasovat, vybrali jste si jako nejlepší video konec Vladkova křesla:

Partička

No a celý rok nás bavila Partička, která ale byla pěkně promiskuitní, na podzim se nám odporoučela na 3 měsíce na Prima COOL, tak jsme ji za trest dali až na poslední místo a navíc má číslo 14 - takže jsme ji ani nezapočítali do našeho přehledu.

Ale už jsme jí odpustili. Nebo vy ne?

Tady jedna z mnoha vtipných scének:

Určitě máte pocit, že jsme na něco zapomněli - věřte, rozhodnout nebylo jednoduché. Ostatně bavíme vás 365 dní v roce a k tomu připočtěte videa u nás na webu. Tak máte zákonitě pocit, že byste si sestavili jiný výběr. Tak se nestydťě a pište nám na facebooku Primy, co bylo podle vás nej.

Jak vypadal rok na COOLu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.