Poslední zúčtování na evropském fotbalovém semifinále: Proti sobě se postaví ruský revolucionář a válečný veterán

Co všechno se může odehrát na klasickém fotbalovém zápase? Třeba vyřizování účtů mezi ruskými bratry, kteří se tak trochu nepohodli. Akční snímek Poslední zúčtování, kde se představí Dave Bautista a Pierce Brosnan, sledujte 3. dubna ve 21.55 na Primě!

Když se Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij (Pierce Brosnan) nachází v ochozech stadionu, na kterém právě probíhá evropské semifinále mezi týmy West Ham United a Dynamo FCC, společně se svými kumpány londýnský stadion Boleyn Ground násilně obsadí. Mezi diváky je i americký válečný veterán Mike Knox (Dave Bautista) se svou neteří Danni (Lara Peake). Když se oba do spiknutí nešťastnou náhodou zapletou, Mike musí zneškodnit Arkadije a jeho těžce vyzbrojený tým. Dokáže to dřív, než se Arkadij dostane k Dimitrijovi? Osud 35 000 diváků na stadionu – a mnohem většího množství lidí v Rusku – závisí jen na něm.

Podívejte se na upoutávku k filmu:

6 zajímavostí o Piercovi Brosnanovi

  1. Než se stal hercem, vystupoval v cirkuse jako polykač ohně.
  2. Magazínem People byl zvolen mezi nejkrásnější lidi světa v letech 1991 a 1996.
  3. Za první bondovku Zlaté oko dostal Brosnan 1,2 milionu dolarů, za poslední Dnes neumírej si vydělal 16,5 milionu dolarů.
  4. Jeho první manželka Cassandra Harris zemřela na rakovinu.
  5. Má 5 dětí.

Na Poslední zúčtování se dívejte 3. dubna ve 21.55 na TV Prima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.