Seriály a filmy

29. března 2020 19:35

Top 5 nejnovějších českých filmů právě ONLINE ve Videopůjčovně. Užijte si kino doma bez reklam!

V iPrima Videopůjčovně pro vás máme několik novinek v podobě kvalitních českých filmů s našimi nejlepšími herci. Přehrajte si například vynikající Teroristku, Vlastníky či Staříky.

Vlastníci

Paní Zahrádková s manželem idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi se s nadšením připojují. Paní Roubíčková pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec zastupuje svoji maminku. Paní Procházková s panem Novákem hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský touží po půdě v domě a pan Kubát důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi, jen starý pan profesor Sokol zatím nic nekomentuje. Všichni to jsou Vlastníci.

Hrají: Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová a další

Staříci

Z amerického Oregonu přilétá na pražskou Ruzyň emigrant Vlastimil Reiner, válečný veterán a bývalý politický vězeň. Je mu už hodně přes osmdesát, je připoutaný na invalidní vozík a do značné míry odkázaný na pomoc ostatních. Proto na něj už na letišti čeká Antonín, dávný kamarád z protikomunistického odboje. Záhy vyjde najevo, že Vlasta přijel do Česka uskutečnit poslední misi svého života. Chce vypátrat a zabít komunistického prokurátora Václava Mráze, kterého porevoluční soudy nedokázaly nebo nechtěly za jeho zločiny z 50. let potrestat. Vlastimil přemluví Antonína, aby mu s akcí pomohl. Tonda si vypůjčí od vnuka starou obytnou dodávku a upraví ji tak, aby se v ní mohl Vlasta pohybovat. Oba starci vyrážejí na pro ně velmi obtížnou cestu za odplatou.

Hrají: Jiří Schmitzer, Ladislav Mrkvička, Dušan Kaprálik, Michal Suchánek a další

Teroristka

Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je důchodkyně s brokovnicí Marie (Iva Janžurová). Učitelka na penzi si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla nepomůže ani starostka, sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky.

Hrají: Iva Janžurová, Martin Hofmann, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Eva Holubová a další

Zakleté pírko

V nejnovější pohádce Zdeňka Trošky Zakleté pírko (2020) jednu z rolí ztvárnil i oblíbený herec z primáckého seriálu Slunečná Marek Lambora.

Hlavní hrdinka Aninka se v pohádce společně s vodníkem vydává do světa vysvobodit ze zakletí svého milého Vítka, jehož čarodějnice proměnila v ptáka. Na společné cestě čeká Aninku a jejího průvodce řada dobrodružství, napínavých situací i veselých příhod.

Přes prsty

Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda a Pavla jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra.

Hrají: Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer, Denisa Nesvačilová, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a další

Užijte si ještě více filmů bez reklam online

Léto s gentlemanem

Jaromír Hanzlík už není ten hejskovitý kovboj. V příjemné filmové romantice Léto s gentlemanem přijíždí na bílém koni jako elegantní šarmantní gentleman Artur. Ten je, jak všichni v obci předpokládají, novým majitelem zámku. Jde sice spíš o polorozpadlou ruinu, ale zámecký pán s ním má velké plány. A nejspíš nejen se zámkem...

Hrají: Jaromír Hanzlík, Alena Antalová, Igor Bareš, Lucie Vondráčková a další

V nabídce iPrima Videopůjčovny pro vás máme mnohem více filmů. Ke špičce nejúspěšnějších českých určitě patří film Ženy v běhu. Užijte si komedii zdařilých hlášek, vykreslující mezilidské vztahy, které vycházejí z ústřední rodiny:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.