Seriály a filmy

24. února 2015 11:00

Markéta Zídková

Poznáte slavného herce na fotce? V sobotu večer vás překvapí v Náhradnících

Pohodička, ležíte si někde v klídku a život za vás žije robot - náhradník. Je to pro vás hrůzná představa, nebo naopak veget? Popřemýšlet o tom si můžete při snímku Náhradníci v sobotu ve 22:15 na Primě.

Proč jenom ti Američané musí pořád zachraňovat svět? Teda nejenom v reálu - někde v Iráku, Kuvajtu, Alžírsku a teď možná na Krymu. Ale ve všech svých filmech.

Stačí vzpomenout jen v loňském roce na Iron Mana 3, hrdiny druhého Star Treku, film Po zániku Země, Muže z oceli, Pacific Rim - Útok na Zemi a Elysium.

V letech před tím Světovou válku Z (na světě řádí neznámá smrtelná virová epidemie, naštěstí máme specialistu OSN Gerryho Laneho (Brada Pitta), který ...zachrání svět);

nebo na Světovou invazi (na svět se řítí meteority, naštěstí máme americké mariňáky, kteří ...spasí svět)

......asi nemusíme pokračovat ve výčtu.

K těmto snímkům lze lehce přiřadit i film Náhradníci, který dáváme v sobotu večer - lidstvo čelí totálnímu vyhlazení v daleké budoucnosti, kdy už lidé nežijí svůj reálný život, ale vegetují v relaxačních křeslech, zatímco jejich dokonalá robotická já prožívají život venku. A v této situaci se něšťastný šílenec, jemuž zemřel jediný syn, rozhodne smazat lidi z mapy Země.

Podívejte se na ukázku:

Ještě, že lidstvo má agenta FBI Greera - Bruce Willise, který opět zdegenerovanou variantu lidstva zachrání. A tím odpovídáme i na otázku v titulku: muž na snímku je Bruce Willis v blonďaté paruce.

Projděte si fotky:

Tak se nezapomeňte dívat v sobotu večer ve 22:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.