Seriály a filmy

17. července 2017 15:21

Petra Kloidová

Prázdniny na Slovensku: Laco zůstane na děti sám!

Prázdniny (4) - upoutávka

Co uvidíte v dalčím dílu slovenského seriálu Prázdniny? Tomáš Matonoha zůstane na chalupě s dětmi sám! Jak to bude vypadat? To uvidíte na Primě ve 20.15 v Prázdninách.

Laco se rozhodne uvařit svůj legendární guláš, nejdříve je ale třeba dojít nakoupit. O to se hlásí Zdeno s Janem, děti tak zůstávají na chalupě s Lacem. On však zjistí, že má kromě vaření další povinnost – slíbil zahrát v domově důchodců v Dobrohošti. Není však dobré nechat děti bez dozoru…

To uvidíte už ve středu 19. 7. ve 20.15 na Primě ve čtvrté epizodě seriálu Prázdniny.

Laco jmenuje malého rodiče

Laco si u vaření udělá svou pohodičku, zatímco dětem nařídí uklízení chalupy. Ony ale dělají spíš všechno pro to, aby ruce k dílu přiložit nemusely. Anežka, jako jediná zodpovědná a spravedlivá, to hned Lacovi žaluje. Laco ji tak jmenuje dalším rodičem, který má udržet v chalupě pořádek!

On má ale jiné starosti. Zjistil, že dnes má domluvené hraní v domově důchodců v Dobrohošti. S telefonem u ucha tak jmenuje Anežku hlavní kuchařkou. Než se Jano a Zdeno vrátí z nákupu, dětem se podaří naoko uklidit a zachránit také guláš, i když jíst se nedá. Děti do něj přidaly vše, co se jim zdálo na ochucení guláše vhodné, včetně dědovy pálenky, jejíž zbytek v demižonu tak musí doplnit tím, co najdou – i denaturovaným lihem. A k tomu všemu ještě kvůli jejich počínání přišla chalupa o dveře. Odpoledne objeví děti ve stodole fotky z doby, kdy byli jejich otcové malí a vyhráli Myjavskou tragulu 1986 – závod na ručně vyrobených kárách. Přesvědčí je, aby si takové tragule vyrobili i dnes. Jano, Zdeno i Laco se nadchnou a káry postaví z věcí, které najdou v kůlně. Jano pak navrhuje, aby závodili znovu a tentokrát i s dětmi. A tak začne souboj tří skupin a třech skutečně dokonalých tragulí. Jen jedna posádka má zatím kapitána na cestě do Dobrohošti…

Sledujte čtvrtý díl seriálu Prázdniny ve středu, 19. července ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.