Seriály a filmy

4. května 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Předpověď astroložky: Čeští hokejisti na MS dopadnou dobře, ale... A jak s Kanadou dnes?

První dva zápasy našich hokejistů na MS už máme za sebou. Dnes nás čeká obávaná Kanada. Astroložka Eva Prokešová si pohrála s astrologickými daty České republiky a zemí našich soupeřů. Podívejte se, jak se jí v předpovědi dařilo a co máme napsané v hvězdách na souboj se zámořským celkem.

Řekla jsem si, že budu letos zase jednou odvážná a astrologicky si pohraju s nadcházejícím MS v hokeji :-) O to víc mě pak bude bavit ho sledovat. Sice jsem u toho vždycky hrozně nervózní, protože se od předpovědi neumím úplně odpoutat, ale o to silnější mám zážitky:-)

Česko má letos na sport geniální příležitosti. Předpovídala bych zlatou, já absolutní neznalec skutečné situace, složení mančaftu, kondice hráčů a osoby kouče, pokud bych neviděla a) naši náladu v den finálového zápasu b) horoskop Ruska. Tak to prostě je. Takže můj verdikt je stříbrná medaile nebo čtvrté místo, ale spíš ta stříbrná.

Pojďme si to vysvětlit podrobněji. V astrologii to k naší škodě není tak, že by na nebi stálo Česko – Finsko 3:2 a my to jen měli přečíst:-) Máme nějakou situaci, kontext, faktory, které se sčítají nebo jdou proti sobě. Přečíst faktory je snadné, těžší je následná alchymie, dát všechno správně dohromady. Probereme si to společně, ať si můžete udělat představu, jak taková předpověď vzniká.

Česko má pro hokej i sport obecně letos a příští rok dobré příležitosti. Však jsme také pořadatelem mistrovství, někde to v horoskopu musí být vidět:-) Takže si myslím, že medaile bude. Ale právě to, že jsme pořadatelem, je pro předpověď zavádějící, protože v horoskopu je těžké odlišit jedno od druhého.

Když se však podívám na den finálového zápasu v horoskopu Česka, vidím, že budeme upřímně naštvaní, ukřivdění, otrávení. Mám pro to dvě vysvětlení: buď ve finálovém zápasu prohrajeme s Ruskem, nebo v týž den skončíme na bramborovém čtvrtém místě. Protože velké konstelace kolem jsou silné, troufám si předpovídat stříbro.

Budu vycházet z předpokladu, že dojdeme do čtvrtfinále. Uran v sextilu na Medium Coeli by nám měl umožnit sáhnout si na metu a Uran v trigonu na Mars pozitivní sportovní výsledky – to by na čtvrtfinále mělo bohatě stačit. Ze čtvrtfinále vyjdeme zkormoucení, ale nemyslím si, že by to mělo být fatální. Řekla bych, že zjistíme, s kým budeme mít dál tu čest a moc nás to nepotěší.

Semifinále mi úplně jasné není, snad jím projdeme hladce. Z finále 17. května budeme naštvaní. Optimistická předpověď, na kterou vsázím, je druhé místo, pesimistická předpověď je bramborové čtvrté, jak jsem psala na začátku. Dovolím si být optimistická, atmosféra naší účasti na MS bude o příjemném překvapení. Ve smyslu: takové jsme to snad ani nečekali.

Horoskop Ruska je v letošním roce tak silný a zářný všemi směry, že si myslím, že vyhrají. Jejich rozjezd na MS bude sice pomalejší, možná na začátku udělají pár chyb, ale finále bude jejich. Trochu mne děsí, že Rusko teď má žít sérii úspěšných let, budou tedy zlatí i příští rok? To si řekneme pak.

Jak by se náš postup na MS měl odvíjet: překvapivě dobře. Až nečekaně snadno. Přitom nějak nepředvídatelně. Není to až tak moc o dřině, je tam okamžik překvapení, lehkost. Možná přijdou nějaké zvraty v náš prospěch na poslední chvíli. Možná nám nahrají zápasy druhých. Pravděpodobně se objeví nějaké mladé, neznámé talenty, nové opory týmu. Odvaha při výběru mladých a neprověřených hráčů by se měla vyplatit. Možná tým celkově omládne.

Myslím, že i pokud získáme medaili, nebudou letos následovat pompézní oslavy v hospodách a na náměstích. Za normálních okolností, když vyhrajeme hokej, je pravidlem, že se v nás probudí pocit sounáležitosti a vlastenectví a potřebujeme si zasdílet. Tentokrát to celé proběhne nějak rychleji.

Ještě douška pro nadšence, kteří dočetli až sem: průběh mistrovství jsem zkoušela odhadnout z prožitků, pocitů z jednotlivých dní. Třeba už hned na začátku, 3. května, si budeme trhat vlasy, jak že to naši hrají. Dny 5.–6. května by nám měly zvednout náladu. Že by na nás v ty dny vyšli slabší soupeři? Nebo nám zrovna to půjde? 7.–9. května už jsme zase ve stresu, co bude dál. 11. května máme radost, situace vypadá růžověji, tedy pokud budeme stále ve hře:-) To nám vydrží až do 13. května. 14. květen nám opět na náladě nepřidá. Dám si rozpis na ledničku a budu to sledovat den za dnem.

Eva Prokešová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.