Představitel Castla na zabití doučuje angličtinu japonské školačky!

Castle na zabití VIII (16) - upoutávka

Nathan Fillion je v Japonsku a celé Japonsko je z něj paf. Podívejte se na jeho pracovní výlet, jenž je plný dobrodružství.

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Nečeká vás nikdo jiný než Richard Castle, který je údajně na zabití a potvrzuje to osmou řadou. Tento spisovatel/vyšetřovatel se pořád nezměnil a řítí se do problémů jako zamlada. Co ho čeká v úterý večer ve 20.15?

Castle a Beckettová vyšetřují vraždu řidiče pancéřovaného vozu, ze kterého byly ukradeny peníze. Esposito se při vyšetřování setkává se svou dávnou láskou, která si odpykává trest za loupež…

Castle je momentálně v Japonsku a doučuje angličtinu

Nathan Fillion cestuje už několik let díky Castlovi na zabití opravdu často. Minulý rok byl třeba v Moskvě, nedávno se objevil dokonce i v Hobitíně na Novém Zélandu. Teď své fanoušky potěšil návstěvou v zemi vycházejícího slunce. A rozhodně se tady nenudí. Byl totiž pozván na Tokyo comic con 2017, kromě Tokya však viděl i první hlavní město v Japonsku, Kjóto, které oplývá až 2000 chrámy. Fillion je zcela ohromen krásou historického města, kde ještě normálně potkáte i slavné gejšy.

NATHAN FILLION SBLÍŽENÍ KATE A CASTLA NECHTĚL. PROČ? PŘEČTĚTE SI NA LOVE

Kromě toho také doučuje angličtinu. Na procházce totiž potkal skupinu japonských školaček, které se snaží učit anglicky. Dělají to tak, že oslovují turisty a snaží se s nimi komunikovat. Ptají se na jednoduché otázky. To Filliona viditelně nadchlo a s dívkami se ihned vyfotil a dokonce je na svém Instagramu i pochválil za jejich jazykové dovednosti:

"Dnes jsem poznal Sho, Chiyuri, Yui a Saho – chodí do osmé třídy školy Toyo East Junior High School ve městě Saijo. Ptali se nás na nějaké otázky v angličtině, aby si ji procvičily. A šlo jim to báječně! Těšilo mě, dámy!"

Sledujte Castla na zabití každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.