Představitelka z Rizzoli & Isles má na sobě hit sezóny, Češky by si ho ale nevzaly!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (8) - upoutávka

Zavinovací šaty s květinovým vzorem jako po babičce. To je hit letošního léta a všechny ženy, které se snaží držet krok s módou, je už mají ve skříni. Alespoň ty ve světě. Oblíbí si Češky takové šaty třeba příští rok?

Co uvidíte ve čtvrteční epizodě Rizzoli & Isles?

Krimiseriál je o nejlepších kamarádkách, na které rozhodně nemůže být použito slovo průměrné. Do obyčejných žen mají obě dvě opravdu hodně daleko. A vy můžete sledovat jejich pouť při hledání vraha, hledání sama sebe a partnerů pro život. Na co se můžete těšit ve čtvrtek?

Vyšetřování záhadných vražd manželského páru přivede policisty na stopu nájemného vraha, který se chce zbavit nepohodlné svědkyně. Při její záchraně půjde Rizzoliové o život…

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE už ve čtvrtek ve 20.15.

Angie Harmon jako módní ikona

Představitelka Jane Rizzoliové, Angie Harmon, se rozhodně dokáže nadchnout pro módu a může si dovolit oblékat se podle posledních módních trendů. Tím nenarážíme ani tak na finanční stránku, jako na dokonalou postavu čerstvě pětačtyřicetileté herečky, která si může i po porodu tří dcer dovolit bikiny.

Angie Harmon má štíhlost v genech, vždyť se také živila jako modelka a jako "ramínko na šaty" měla po světě velký úspěch. Láska k módě jí tak zůstala. Na jejím Instagramu můžete sledovat její dokonalé outfity. S jedním se pochlubila nedávno, kdy byla kamarádce na svatbě.

CHCETE VIDĚT, JAK SI HVĚZDA ROZZOLI & ISLES ZAŘIZUJE PO ROZVODU DŮM? PODÍVEJTE SE NA PRIMA LOVE

Jak můžete vidět, Angie Harmon má na sobě právě letní šaty s volány, které jako by vypadly z devadesátých let (a už tehdy připomínaly ty babičkovské). Zavinovací šaty s květinovým motivem a volány jsou hitem tohoto léta. Ačkoliv už je módní řetezce prodávají i v Čechách, zatím je na ulici často nepotkáte. Příští rok už možná ano, protože takové šaty už má ve skříni v podstatě každá světová herečka a jiné ikony stylu.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.